Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Президентські стипендії призначено 14 спортсменам та 7 тренерам Донеччини з паралімпійських і дефлімпійських видів спорту

Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів за спортивні досягнення в 2021 році.

Відповідні Укази № 412/2022 і № 413/2022 від 15 червня опубліковано на офіційному сайті голови держави.

До переліку стипендіатів увійшли 14 спортсменів та 7 тренерів Донецької області з міст Бахмут, Маріуполь і Слов’янськ.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 15 тисяч гривень отримуватимуть чемпіон ХVІ літніх Паралімпійських ігор з плавання Андрій Трусов та його наставник, головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Казначеєв зі Слов’янська.

Стипендію в розмірі 12 тисяч гривень призначено чемпіонам світу з дзюдо Марині Погореловій та Євгену Нехаєву, а також тренерові Погорелової Олександру Земечеву з Маріуполя; срібному призерові ХVІ літніх Паралімпійських ігор з велосипедного спорту Єгору Дементьєву, який представляє Слов’янськ; срібним призерам ХVІ літніх Паралімпійських ігор з плавання Сергію Кліпперту та Віктору Смирнову, а також тренерові Смирнова, старшому тренерові збірної команди України з плавання Світлані Казначеєвій зі Слов’янська; срібному призерові ХVІ літніх Паралімпійських ігор з легкої атлетики Миколі Жабняку та його тренерові Віктору Лису з Бахмута.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 10 тисяч гривень матимуть: бронзові призери ХVІ літніх Паралімпійських ігор з плавання Василь Крайник та Ярина Матло, тренер Крайника Борис Соколов із Маріуполя; бронзова призерка ХVІ літніх Паралімпійських ігор з легкої атлетики Юлія Павленко та її тренер Вячеслав Понька з Бахмута.

Стипендію в розмірі 9 тисяч гривень призначено срібним призерам чемпіонату світу з легкої атлетики Данилу Саморокову та Наталії Урсуленко, а також їх наставниці, тренерові збірної команди України з легкої атлетики Наталі Василенко з Маріуполя.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 7 тисяч гривень отримуватимуть чемпіон Європи з баскетболу Олександр Кузнецов і чемпіон Європи з плавання Ярослав Семененко з Маріуполя.

16.06.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах