Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Паралімпійські ігри-2020. Андрій Трусов здобув друге «золото», Василь Крайник – дебютну «бронзу»

У сьомий змагальний день Ігор XVI Паралімпіади, які тривають у столиці Японії Токіо, плавці Донецької області в складі збірної України здобули дві нагороди. 31 серпня державний гімн уже вдруге пролунав на честь перемоги Андрія Трусова, а свою дебютну паралімпійську нагороду отримав Василь Крайник.

21-річний Трусов зі Слов’янська на 50-метрівці вільним стилем серед плавців з порушенням опорно-рухового апарату (клас S7) здобув «золото», показавши результат 27.43 секунди, і вже вдруге піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу – вчора він зі світовим рекордом виграв фінал 100-метрівки на спині. Загалом це п’ята медаль Токіо-2020 для Андрія, який раніше став срібним призером на дистанціях 200 м комплексним стилем та 400 м вільним стилем, а також бронзовим призером у чоловічій естафеті 4x100 м. Підготували спортсмена до змагань заслужені тренери України Андрій та Світлана Казначеєви.

25-річний Василь Крайник родом із Донецька, який сьогодні представляє Маріуполь і для якого Паралімпійські ігри в Токіо є першими в кар’єрі, здобув «бронзу» на дистанції 200 метрів комплексним плаванням серед спортсменів з вадами розумово-фізичного розвитку (клас SM14). З часом 2:09.92 він поступився Рісу Данну з Великобританії (2:08.02, світовий рекорд) і, буквально на мить, Габріелю Бандейрі з Бразилії (2:09.56). Особистий наставник Крайника – заслужений тренер України Борис Соколов.

Таким чином, станом на 31 серпня спортсмени Донеччини вибороли 11 нагород XVI Літніх Паралімпійських ігор. Окрім Андрія Трусова та Василя Крайника, медалі до скарбнички регіону у своїх нозологіях принесли: «срібло» – плавці Сергій Кліпперт (100 м на спині), Віктор Смирнов (100 м на спині), велосипедист Єгор Дементьєв (шосе, гонка з роздільним стартом), «бронзу» – легкоатлетка Юлія Павленко (стрибки у довжину)велосипедист Єгор Дементьєв (трек, гонка переслідування на 4000 м).

 
 
 
31.08.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах