Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Президент України напередодні Дня фізичної культури і спорту призначив стипендії 5 спортсменам і 4 тренерам Донеччини

11 вересня 2020 року, напередодні Дня фізичної культури і спорту, президент України Володимир Зеленський призначив стипендії для спортсменів і тренерів з олімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Відповідно до Указу № 389 «Про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів», Указу № 390 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів» і Указу № 391 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів», які опубліковано на офіційному сайті голови держави, до переліку стипендіатів увійшло 5 спортсменів та 4 тренери Донецької області.

Стипендію в розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено Руслану Дмитренку – бронзовому призеру чемпіонату Європи 2014 року з легкої атлетики (в результаті внесення у 2020 році змін до протоколу змагань). Його особистий тренер Денис Тобіас матиме стипендію в розмірі 3,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Серед дітей з інвалідністю щомісячне грошове заохочення отримуватимуть: Давид Бречко (2005 року народження) – чемпіон всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу, Валерія Літвяхова (2004 року народження) – чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики, Станіслав Самороков (2004 року народження) – бронзовий призер всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики. Також стипендіатом став Геннадій Лук’янов, тренер Давида Бречки.

Стипендію в розмірі 9 тисяч гривень призначено Єгору Дементьєву – срібному призерові чемпіонату світу 2019 року з велосипедного спорту. Щомісячне грошове заохочення в розмірі 12 тисяч гривень матимуть: Андрій Казначеєв – головний тренер збірної команди України з плавання та тренер чемпіона світу 2019 року Андрія Трусова, Світлана Казначеєва – старший тренер збірної команди України з плавання та тренер чемпіона світу 2019 року Віктора Смирнова.

14.09.2020

Новини

 

Плани заходів
з 22.02 по 28.02.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах