Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Перемоги та рекорди паралімпійців Донеччини на чемпіонаті світу з плавання в Лондоні

З 9 по 15 вересня в Лондоні (Велика Британія) відбувся чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями, який зібрав понад 600 представників 37 країн світу.

Збірна України виборола на змаганнях найбільшу кількість медалей – 55 (17 золотих, 22 срібних та 16 бронзових), посівши 4 сходинку за кількістю «золота». Вагомий внесок у національну скарбничку зробили плавці Донецької області – 4 золотих, 4 срібних та 6 бронзових нагород.

Загалом представництво Донеччини на чемпіонаті склало 9 спортсменів: заслужені майстри спорту України Віктор Смирнов (Слов’янськ), Данило Чуфаров та Ярина Матло (Маріуполь), майстри спорту України міжнародного класу Ярослав Семененко та Василь Крайник (Мар’їнський район), Андрій Трусов та Сергій Кліпперт (Слов’янськ), Олександр Комаров (Маріуполь), майстер спорту України Юрій Дворський (Слов’янськ).

Результати наших атлетів у своїх нозологіях:

- Віктор Смирнов – 1 місце на дистанції 100 м на спині (клас S11, час 1:09.07), 3 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM11, 2:29.87), 4 місце на 100-метрівці брасом (SB11, 1:16.07), 7 місце на 100-метрівці вільним стилем (S11, 1:02.00), 13 місце на 50-метрівці вільним стилем (S11, 28.23);

- Данило Чуфаров – 6 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM13, 2:15.23) та 9 місце на 400-метрівці вільним стилем (S13, 4:37.36);

- Ярина Матло – 1 місце в змішаній естафеті 4х100 м вільним стилем (49PTS, 4:09.66), 11 місце на 100-метрівці на спині (S13, 1:24.98);

 

- Ярослав Семененко – 2 місце на 50-метрівці батерфляєм (S5, 33.22 – рекорд Європи), 2 місце на 50-метрівці на спині (S5, 34.72 – рекорд Європи), 3 місце в змішаній естафеті 4х50 м комплексним плаванням (20PTS, 2:41.20), 4 місце на 50-метрівці вільним стилем (S5, 33.23), 5 місце в змішаній естафеті 4х50 м вільним стилем (20PTS, 2:30.69);

- Андрій Трусов – 1 місце на 50-метрівці вільним стилем (S7, 27.07 – рекорд світу), 2 місце на 400-метрівці вільним стилем (S7, 4:40.07), 2 місце в естафеті 4х100 м вільним стилем (34PTS, 3:48.83), 3 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM7, 2:35.28), 3 місце на 100-метрівці вільним стилем (S7, 1:01.76), 4 місце на 50-метрвіці батерфляєм (S7, 30.23), 4 місце на 100-метрівці на спині (S7, 1:09.84), 12 місце на 100-метрівці брасом (SB6, 1:34.93);

 

- Олександр Комаров – 3 місце на 100-метрівці вільним стилем (S6, 1:06.51), 5 місце на 50-метрівці вільним стилем (S6, 31.37), 11 місце на 100-метрівці брасом (SB5, 1:08.26);

- Сергій Кліпперт – 1 місце у змішаній естафеті 4х100 м вільним стилем (49PTS, 4:09.66), 5 місце на 100-метрівці на спині (S12, 1:02.22), 5 місце на 100-метрівці вільним стилем (S12, 53.84), 6 місце на 100-метрівці брасом (SB12, 1:09.31);

- Василь Крайник – 3 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM14, 2:10.42), 5 місце на 100-метрівці на спині (S14, 1:02.12), 6 місце на 100-метрівці брасом (SB14, 1:08.51), 13 місце на 100-метрівці батерфляєм (S14, 1:00.49);

- Юрій Дворський – 9 місце на 50-метрівці брасом (SB2, 2:32.58), 10 місце на дистанції 150 м комплексним плаванням (SM3, 5:04.23), 12 місце на 200-метрівці вільним стилем (S3, 4:46.15).

Підготували наших спортсменів заслужені тренери України Андрій та Світлана Казначеєви, Василь Лисенко, Борис Соколов, Віктор Вангельєв.

 
16.09.2019

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах