Єгор Дементьєв – двічі срібний призер чемпіонату світу з велотреку в Апелдорні

З 14 по 17 березня в місті Апелдорн (Нідерланди) відбувся чемпіонат світу з велотреку серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Донецьку область у складі збірної України представив заслужений майстер спорту Єгор Дементьєв – дворазовий чемпіон ХIV літніх Паралімпійських ігор (Лондон, 2012 р.) та дворазовий чемпіон ХV літніх Паралімпійських ігор (Ріо-де-Жанейро, 2016 р.).

У перший день змагань Єгор став восьмим у «темповій гонці» на дистанції 1 км, другого дня цей же результат він повторив у одному з видів програми «омніум» на дистанції 200 м.

У суботній гонці переслідування на дистанції 4 км Дементьєву вдалося вибороти срібну медаль, а в неділю за підсумками заїзду на 15 км у дисципліні «скретч» він посів 4 місце, зупинившись за крок до медального заліку.

Також срібним призером наш спортсмен став за підсумками чотирьох видів програми «омніуму», поступившись 4 очками представнику Великобританії – 136 проти 140.

Підготував Єгора його батько, заслужений тренер України Віктор Дементьєв.