Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласні зональні змагання «Веселі старти» у Слов’янську

22 листопада в спортивному комплексі «Локомотив» міста Слов’янськ відбулися чергові в 2019 році обласні зональні змагання серед школярів «Веселі старти». Нагадаємо, раніше такі заходи прийняли Маріуполь, Селидове та Добропілля.

Цього разу звання кращих виборювали команди-переможниці другого етапу з міст Краматорськ та Слов’янськ, Лиманської, Миколаївської та Черкаської об’єднаних територіальних громад.

Хлопцям і дівчатам організатори запропонували 4 естафети, що розвивають координацію, спритність, швидкість та інші фізичні здібності. На майданчику до останнього точилася гостра боротьба, завдяки чому команди тримали в напрузі своїх вчителів, батьків та глядачів.

У підсумку, кращими серед команд міст виявились представники Краматорська, другими – Слов’янська.

Серед об’єднаних територіальних громад перше місце посіли школярі з Лиманської ОТГ, друге – Миколаївської ОТГ, третє – Черкаської ОТГ.

Дітей нагородили медалями, грамотами та призами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Переможці зонального етапу готуватимуться до фіналу обласних змагань «Веселі старти», що відбудуться 20 грудня в Палаці спорту міста Добропілля.

Нагадаємо, метою проведення заходу є залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя, формування морально-вольових рис характеру у дітей та розвиток фізичних якостей.

  
27.11.2019

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах