Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласні зональні змагання «Веселі старти» у Селидовому

8 листопада у місті Селидове відбулись обласні зональні змагання «Веселі старти» серед команд-переможниць другого етапу з міст Авдіївка, Вугледар, Новогродівка, Селидове, а також Великоновоселківського, Мар’їнського, Ясинуватського районів.
 
Мета проведення цього заходу - залучення дітей до занять фізичною культурою  і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально-вольових рис характеру у дітей, розвиток фізичних якостей.
 
Заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, але й виховання патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру, тому ці змагання є демонстрацією високої майстерності, краси суперництва та сили духу.
 
На спортивному майданчику увесь час панувала приємна, дружня атмосфера. Команди позмагались у чотирьох естафетах з різноманітними спортивними вправами. 
 
За результатами змагань перше місце серед команд міст вибороли діти Вугледару, друге – Селидового, третє Авдіївки, четверте - Новогродівки.  
 
Перше місце серед команд районів здобула команда Ясинуватського району, друге – Великоновоселківського району, третє – Мар’їнського району. 
 
Такі змагання дуже важливі, вони навчають дітей працювати в команді, а також зміцнюють здоров’я. А найголовніше - діти проводять час не лише весело, але й з користю. 
 
Всі учасники «Веселих стартів» отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву, а також нагороджені цінними призами та грамотами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
 
 
08.11.2019

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах