Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в липні 2019 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
 
Згідно Положення, по закінченню липня 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.
 
 
 
 
 
1) Олімпійські види спорту:
 
 
Кращий тренер – Серорез Тетяна Борисівна, тренер-викладач з легкої атлетики Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2) Неолімпійські види спорту:
 
Кращий спортсмен – Штанько Сергій Валерійович, заслужений майстер спорту України з радіоспорту, чотириразовий переможець Кубку світу з радіоспорту серед дорослих, юніорів, юнаків зі спортивної радіопеленгації.
 
Кращий тренер – Іванько Олексій Володимирович, тренер вищої категорії з радіоспорту.
 
 
 
 
 
 
 
 
3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:
 
Кращий спортсмен – Самороков Данило Едуардович, майстер спорту України з легкої атлетики  серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон Європи (метання молота), рекордсмен Європи
 
Кращий тренер – Василенко Наталя Вікторівна, заслужений тренер України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.
 
10.08.2019