Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Знайомтесь: Донецька обласна штатна команда резервного спорту на 2019 рік

28 березня в Краматорську відбулась урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця з провідними спортсменами та тренерами з видів спорту.

Під час заходу провели презентацію Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2019 рік. Команду утворено з урахуванням спортивних досягнень, і вона включає 20 осіб від 16 до 20 років – це кандидати у майстри спорту України та майстри спорту України з 9 видів спорту: легка атлетика (9 спортсменів), важка атлетика, боротьба вільна, дзюдо (по 2 спортсмени), бокс, боротьба греко-римська, вітрильний спорт, тхеквондо (ВТФ) та триатлон (по 1 спортсмену).

Склад штатної команди сформовано відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 08 грудня 2010 року № 1115, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17 грудня 2018 року № 1501/5-18 (зі змінами), наказом управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації від 07 березня 2019 року № 01-07/112 та погоджено з Міністерством молоді та спорту України.

 

Склад
Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту
з олімпійських видів спорту на 2019 рік

№ з/п
ПІБ
Дата народження
Спортивне звання
Досягнення
у 2018 році
Запланований результат
на 2019 рік
Легка атлетика
1
Алфімов
Артем Юрійович
20.10.1998
КМСУ
1 м. ЧУ* молодь (двічі)
2 м. ЧУ
1 м. ЧУ
ЧЄ з кросу - участь
2
Коваль
Катерина Костянтинівна
09.07.2000
КМСУ
1 м. ЧУ (естафета)
1 м. ЧУ юніори (двічі)
3 м. КУ
1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори
3
Коноваленко
Артем Олександрович
11.05.2000
КМСУ
1 м. ЧУ юніори (двічі)
1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори
4
Коновалова
Євгенія Ігорівна
21.07.2002
КМСУ
1 м. ЧУ
5 м. ЧЄ
1 м. ЧУ
5
Лонський
Вадим Олексійович
31.05.1999
КМСУ
1 м. ЧУ юніори (тричі)
1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь – участь
6
Пирогов
Олександр Сергійович
24.03.1999
МСУ
1 м. ЧУ юніори (тричі)
2 м. ЧУ (двічі)
16 м. ЧС юніори
1 м. ЧУ
ЧС (юніори),
ЧЄ (молодь) - участь
7
Приходько
Кирило Михайлович
08.06.2001
КМСУ
1 м. ЧУ
17 м. ЧЄ
1 м. ЧУ
ЧЄ - фінал
8
Семьонова
Богдана Григорівна
26.08.1999
МСУ
1 м. ЧУ юніори
(чотири рази)
2 м. ЧУ молодь
2 м. ЧУ
12 м. ЧС юніори
1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь – участь
9
Сергієнко
Олексій Олексійович
24.04.1999
КМСУ
1 м. ЧУ юніори (двічі)
2 м. ЧУ
2 м. ЧУ молодь
1 м. ЧУ юніори
Важка атлетика
10
Алєксандрова
Марина Олексіївна
04.06.1999
МСУ
1 м. ЧУ юніори
2 м. КУ
3 м. ЧУ молодь
3 м. ЧУ
1-2 м. ЧУ
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
11
Бородіна
Крістіна Олександрівна
19.08.1999
КМСУ
1 м. ЧУ ШВСМ
2 м. ЧУ до 20 р.
3 м. ЧУ до 23 р.
3 м. ЧУ
5 м. КУ
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
1-2 м. ЧУ
Боротьба вільна
12
Пишкіна
Еліна Віталіївна
24.03.2001
МСУ
3 м. ЧС кадети
1-3 м. ЧУ юніори
1-3 м. ЧЄ юніори
13
Профатілова
Тетяна Вікторівна
22.04.2001
МСУ
1 м. ЧУ юнаки
1 м. ЧУ юніори
3 м. ЧЄ кадети
1 м. ком. ЧЄ кадети
7 м. ЧЄ юніори
2 м. ком. ЧЄ юніори
1 м. ЧУ
3 м. ЧЄ кадети
Боротьба греко-римська
14
Євтушенко
Владислав Олегович
13.08.2001
КМСУ
11 м. ЧЄ кадети
1 м. ЧУ кадети
5 м. ЧС кадети
1-3 ЧУ юнаки
Дзюдо
15
Шилова
Аліна Олександрівна
18.09.2002
КМСУ
2 м. ЧУ кадети
3 м. ЧУ
7 м. КУ
5 м. КЄ кадети
1-3 м. ЧУ
1-3 м. КЄ
16
Яцко
Костянтин Юрійович
13.11.2001
КМСУ
2 м. ЧУ юнаки
3 м. КЄ кадети
1-3 м. ЧУ
3 м. ЧЄ до 21 р.
Вітрильний спорт
17
Кеня
Андрій Ігорович
04.10.2002
КМСУ
3 м. ЧУ юнаки
1-3 м. ЧУ
Триатлон
18
Шабанов
Дмитро Геннадійович
14.05.1998
МСУ
1 м. ЧУ в приміщенні
(ком. залік)
1 м. ЧУ(естафета мікст)
1-3 м. ЧУ мол.
Тхеквондо (ВТФ)
19
Гарбар
Андрій Сергійович
11.08.2000
МСУ
1 м. ЧУ
1 м. ЧУ молодь
5 м. ЧЄ молодь
1-2 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ молодь
1-3 м. МРЗ
Бокс
20
Рибалко
Дмитро Дмитрович
04.05.1998
МСУ
1 м. ЧУ до 22 років
2 м. МТ
3 м. ЧЄ до 22 років
(виконано)
1-3 м. ЧУ
 

* ЧУ – чемпіонат України, КУ – Кубок України, ЧЄ – чемпіонат Європи, ЧС – чемпіонат світу,
МТ – міжнародний турнір, МРЗ – міжнародні рейтингові змагання

28.03.2019