Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Призерами змагань «Схід – центр – захід разом!»-2019 стали команди Полтавщини, Донеччини та Луганщини

5-7 липня в місті Святогірськ відбулись обласні відкриті змагання серед найкращих спортсменів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» «Схід – центр – захід разом!», де за першість боролися команди шести регіонів України: Дніпропетровщини, Донеччини, Івано-Франківщині, Луганщини, Львівщини та Полтавщини.

Учасників змагань привітали: начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, заступник голови Центральної ради ВФСТ «Колос» Михайло Вінтоняк, директор обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» Олена Алексеєва, голова Донецької територіальної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос», головний суддя змагань Іван Костянецький.

«Вдячний усім, хто доклав зусиль, щоб сьогодні продовжити традицію, започатковану три роки тому. Восени 2016-го Донецька область прийняла фінальний етап сільських спортивних ігор за участю найкращих спортсменів товариства «Колос» з 22 регіонів України, а в 2017 та 2018 роках у Святогірську змагались команди з Донеччини, Івано-Франківщини, Луганщини та Львівщини. Цього року долучились дві збірні, які представляють Центральний регіон України, і я сподіваюсь, що всі учасники залишаться задоволеними організацією та приїдуть до нас ще не раз», - сказав у привітальному слові Володимир Мицик.

Михайло Вінтоняк відзначив, що атмосфера змагань надає спортсменам натхнення на нові досягнення, і в планах на 2020 рік є проведення на Донеччині за участю всіх регіонів турніру, присвяченого 70-річчю з дня заснування Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

 
 

Учасники змагань «Схід – центр – захід разом!» виявляли кращих у шести видах спорту: армспорті, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах та шашках.

У підсумку, у загальнокомандному заліку переможницею стала збірна Полтавської області, друге місце посіла команда Донецької області, третє місце – Луганська область.

Запекла боротьба розгорнулась на волейбольному майданчику. У групі «А» зустрілись спортсмени Дніпропетровщини, Донеччини та Луганщини, у групі «Б» – представники Івано-Франківщини, Львівщини та Полтавщини. У протистоянні команд Луганської та Львівської областей, що посіли в групах другі місця, «бронзу» вибороли львів’яни, а у фіналі зустріч переможців груп – волейболістів Донецької та Полтавської областей – завершилась на користь гостей із Центру України.

 
 

Призери особистих змагань:

- гирьовий спорт, до 70 кг: 1 місце – Євген Остапчук (Полтавська), 2 місце – Євген Нескреба (Донецька), 3 місце – Євген Лисянський (Донецька); до 90 кг: 1 місце – Володимир Андрейчук (Львівська), 2 місце – Ярослав Величко (Полтавська), 3 місце – Євген Кірєєв (Луганська); понад 90 кг: 1 місце – Юрій Усков (Полтавська), 2 місце – Іван Шпаков (Луганська), 3 місце – Микола Михальчук (Львівська);

 

- армспорт, до 70 кг: 1 місце – Вадим Литвин (Полтавська), 2 місце – Володимир Литвин (Полтавська), 3 місце – Андрій Зуяков (Донецька); до 90 кг: 1 місце – Богдан Зуяков (Донецька), 2 місце – Віталій Юрков (Луганська), 3 місце – Ілля Міков (Донецька); понад 90 кг: 1 місце – Василь Ткаченко (Полтавська), 2 місце – Юрій Дергоусов (Донецька), 3 місце – Артур Тараненко (Донецька);

 

- настільний теніс, чоловіки: 1 місце – Руслан Іванов (Полтавська), 2 місце – Володимир Окопний (Львівська), 3 місце – Дмитро Юрков (Донецька); жінки: 1 місце – Аліна Шкарбан (Полтавська), 2 місце – Оксана Лосєва (Луганська), 3 місце – Марія Лев (Львівська);

 

- шахи, чоловіки: 1 місце – Олег Бойко (Львівська), 2 місце – Юрій Малимоненко (Полтавська), 3 місце – Михайло Матюшин (Донецька); жінки: 1 місце – Світлана Малимоненко (Полтавська), 2 місце – Катерина Кільметова (Луганська), 3 місце – Тетяна Кирилова (Донецька);

- шашки, чоловіки: 1 місце – Олег Бойко (Львівська), 2 місце – Олексій Дерев’янченко (Донецька), 3 місце – Олександр Крохмаль (Луганська); жінки: 1 місце – Антоніна Подробаха (Полтавська), 2 місце – Богдана Плотнікова (Луганська), 3 місце – Олена Хрустальова (Донецька).

 

Командні результати:

- армспорт: 1 місце – Полтавська, 2 місце – Донецька, 3 місце – Луганська;
- гирьовий спорт: 1 місце – Полтавська, 2 місце – Донецька, 3 місце – Луганська;
- настільний теніс: 1 місце – Полтавська, 2 місце – Львівська, 3 місце – Луганська;
- шахи: 1 місце – Полтавська, 2 місце – Львівська, 3 місце – Луганська;
- шашки: 1 місце – Львівська, 2 місце – Луганська, 3 місце – Донецька.

Кращі в особистих, командних змаганнях та загальнокомандному заліку були нагороджені медалями, грамотами та кубками від організаторів.

 

Більше світлин з заходу – на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/sportdonoda/ (альбом - за посиланням)

08.07.2019