Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Донеччині пройшли Всеукраїнські фінальні змагання серед найкращих спортсменів ВФСТ «Колос»

8-9 жовтня Донеччина приймала фінальний етап сільських спортивних ігор серед найкращих спортсменів ВФСТ «Колос» АПК України.

Для участі в змаганнях прибули 22 збірні команди обласних організацій товариства «Колос» майже з усієї України (окрім представників Миколаївщини та Хмельниччини).

Основна частина змагань проходила в Святогірську на базі обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» та базі пансіонату «Сосновий бор» шахти ім. Засядька. Учасники Спартакіади змагалися тут в семи видах спорту: легкоатлетичний крос (чоловіки – 2 км, жінки – 1 км), волейбол (жінки), настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт, армспорт. Чоловічі змагання з волейболу проходили в Лимані.

Почесними гостями на урочистому відкритті свята були голова Центральної Ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Олександр Мендусь, заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

- Дуже приємно бачити на донецькій землі майже всю Україну. Дякую всім тренерам, суддям, спортсменам, за те що ви завітали до нас. Хотілося, щоб ви набралися тут приємних вражень, емоцій, і передали їх друзям, родичам, знайомим, щоб усі регіони знали: Донеччина – це Україна, і живе вона повноцінним життям, не дивлячись ні на що, - зазначив у привітальному слові до спортсменів Віктор Ремський.

- Невипадково фінальну частину всеукраїнських змагань ми домовилися провести саме тут, на Донеччині. Основною ідеєю нашого заходу, окрім, звичайно, спортивних перегонів, є започаткування традиції, коли спорт об’єднує Україну. Саме наші масові спортивні змагання призвані ще й виконати патріотичну місію, спортивно-об’єднавчу місію. Кожна збірна, кожен член команди принесли на цю землю енергію миру, енергію місць, де вони проживають – і я думаю, що саме такий обмін наповнить всю нашу Україну добром та злагодою, - сказав Олександр Мендусь.

 
 
 

За підсумками дводенних змагань у загальнокомандному заліку кращою стала збірна Полтавської області, другою – збірна Івано-Франківської області, третьою – Одеської області. Четверте місце посіли представники Київщини, п’яте – Донеччини.

Результати фінального етапу сільських спортивних ігор серед найкращих спортсменів ВФСТ «Колос» АПК України:

- легкоатлетичний крос (жінки і чоловіки):

I місце – Київська область;
II місце – Дніпровська область;
III місце – Вінницька область;

 

- волейбол (чоловіки):

I місце – Вінницька область;
II місце – Дніпровська область;
III місце – Черкаська область;

- волейбол (жінки):

I місце – Харківська область;
II місце – Одеська область;
III місце – Донецька область;

 

- гирьовий спорт:

I місце – Полтавська область;
II місце – Донецька область;
III місце – Харківська область;
 

- армспорт:

I місце – Полтавська область;
II місце – Чернівецька область;
III місце – Вінницька область;

- настільний теніс:

I місце – Полтавська область;
II місце – Тернопільська область;
III місце – Одеська область;

 

- шахи:

I місце – Полтавська область;
II місце – Івано-Франківська область;
III місце – Київська область;

- шашки:

I місце – Луганська область;
II місце – Харківська область;
III місце – Чернігівська область.

 

Додамо, що команда Донеччини за підсумками змагань з видів спорту посіла такі місця: гирі – 2 місце, волейбол (жінки) – 3 місце, шахи – 8 місце, армспорт – 9 місце. У особистих змаганнях високі результати в своїх категоріях показали: Леон Білицький – 1 місце, Євген Нескреба – 2 місце, Маргарита Нескреба – 4 місце (гирьовий спорт); Станіслав Скляренко – 3 місце (армспорт).

 

Більше фотографій зі змагань – на сторінках управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації в соціальних мережах Вконтакте і Facebook.

 
10.10.2016