Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олімпійські надії Донеччини – 2016: Олена Гречихіна

Напередодні Олімпійських ігор 2016 року, які проходитимуть з 5 по 21 серпня в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації спільно із Школою вищої спортивної майстерності започаткували спеціальний проект. У його рамках мешканці регіону можуть ознайомитися з біографічними даними наших спортсменів, які вже вибороли путівки на майбутню Олімпіаду.

Однією із тих, хто проходить останній підготовчий етап до виступу в Бразилії, є 25-річна представниця синхронного плавання родом з Донецька Олена Гречихіна.

Олена займалася плаванням з 7-ми років – спочатку просто хотіла навчитися плавати, а потім захопилася ідеєю навчитися «танцювати» на воді. Першим тренером Гречихіної з синхронного плавання стала Наталя Олегівна Байдак. До основного складу відділення синхронного плавання Донецької школи вищої спортивної майстерності Олена була переведена спортивною організацією СДЮСШОР з плавання та синхронного плавання в 2008 році. У листопаді 2013 року їй присвоєне звання Заслуженого майстра спорту України. Олена – багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів та Кубків Світу.

ГРЕЧИХІНА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА

Дата народження: 11 липня 1991 року (25 років)

Регіон: Донецька область – Харківська область

Місце проживання: Харків

Дисципліна: плавання синхронне

Зріст: 178 см

Вага: 61 кг

Спортивне звання: Заслужений майстер спорту України

Спортивне товариство: ФСТ «Україна»

Місце тренувань: м. Харків, ФСК «Локомотив»

Перший тренер: Байдак Наталя Олегівна (СДЮСШОР з плавання та синхронного плавання)

Тренери:
Гребеннікова Ірина Вікторівна, Заслужений тренер України;
Меженіна Валерія Олександрівна, Заслужений тренер України;
Саїдова Світлана Борисівна, Заслужений тренер України, головний тренер національної збірної з синхронного плавання

Освіта вища: Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання та спорту (факультет фізичної реабілітації), Харківська державна академія фізичної культури (магістратура, фізична реабілітація)

Сімейний стан: незаміжня

Хобі: танці, барабани, велосипед, книги, малювання 

Спортивні досягнення:

2011, червень – переможниця Кубку Європи у комбінованій групі та бронзова призерка у групових вправах у складі збірної команди України (Шеффілд, Великобританія)

2013, липень – бронзова призерка чемпіонату світу з водних видів спорту (Барселона, Іспанія)

2014, серпень – переможниця чемпіонату Європи з водних видів спорту в комбінованій програмі, срібна призерка чемпіонату Європи в командній програмі (Берлін, Німеччина)

2015, травень – переможниця Кубку Європи в комбінаційній програмі у складі збірної команди України (Харлеммермер, Нідерланди)

2016, березень – переможниця в командних змаганнях на Олімпійському кваліфікаційному турнірі (Ріо-де-Жанейро, Бразилія), володарка ліцензії на ХХХІ Олімпійські Ігри 2016 року

2016, травень – переможниця чемпіонату Європи з водних видів спорту у довільній програмі в складі збірної команди України, дворазова срібна призерка чемпіонату Європи: у змаганнях команд в технічній програмі та в змаганнях комбінованих груп (Лондон, Великобританія)

13.07.2016

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах