Олена Гречихіна в складі збірної України з синхронного плавання здобула «золото» і два «срібла» на чемпіонаті Європи

З 9 по 13 травня в Лондоні (Великобританія) у рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту проходили змагання з синхронного плавання.

Донецьку область у складі збірної України представила Олена Гречихіна.

У довільній програмі українські дівчата здобули перемогу, показавши результат 94.0000. Також вони двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу – у змаганнях команд в технічній програмі (з результатом 92.0844) та в змаганнях комбінованих груп (93.4333).

Усього в активі збірної України за підсумками чемпіонату опинилися 1 золота та 6 срібних нагород, що дозволило їй посісти друге місце в командному заліку.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик вітає Олену з чудовим виступом у Лондоні та бажає їй якнайкраще підготуватися до Олімпійських ігор, що стартують в Ріо-де-Жанейро вже менше ніж через 3 місяці.