Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Ксенія Горєлова – переможниця молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння

29 липня в італійському місті Меццоломбардо відбувся етап Кубку Європи зі скелелазіння серед молоді в дисципліні «швидкість», що став завершальним у 2022 році.

У складі збірної України Донецьку область і місто Краматорськ успішно представила п’ятнадцятирічна Ксенія Горєлова.

Наша скелелазка кваліфікацію в молодіжній віковій групі «В» серед 15 спортсменок із Австрії, Італії, Німеччини, Польщі, України та Франції пройшла з результатом 8.96 секунд, у чвертьфіналі її час склав 8.76 с, у півфіналі – 8.83 с. Фінальне протистояння з француженкою Лілою Самані українка виграла із часом 9.18 с.

Відзначимо, що Ксенія Горєлова завдяки цій перемозі стала володаркою молодіжного Кубку Європи 2022 року зі скелелазіння в дисципліні «швидкість» у своєму віці. До успіху в Меццоломбардо вона тріумфувала на етапі змагань в австрійському Імсті наприкінці травня. Окрім цього, 10 липня Ксенія була срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи в німецькому Аугсбурзі.