Скелелазки Донеччини – серед кращих на молодіжному чемпіонаті Європи в Аугсбурзі

З 8 по 10 липня в німецькому місті Аугсбург відбувся молодіжний чемпіонат Європи зі скелелазіння, де понад 250 учасників із 29 країн виборювали нагороди в дисциплінах «швидкість» і «трудність».

Від Донецької області в складі збірної команди України виступили дві представниці Краматорська.

П’ятнадцятирічна Ксенія Горєлова в молодіжній віковій групі «В» стала срібною призеркою змагань у швидкості.  Кваліфікацію серед 17 спортсменок Ксенія пройшла з кращим результатом – 8,82 секунди, а у фіналі з німкенею Томас Неле через невелику помилку програла лише 0,01 секунди: результат українки склав 9,00 с, а суперниці – 8,99 с.

На рік старша за Ксенію Анастасія Кобець гідно проявила себе в дисципліні «трудність» у молодіжній групі «А», де змагалося 45 спортсменок. Результати краматорчанки йшли по висхідній, і за підсумками фіналу, маючи 49+ очок, вона посіла четверту сходинку.