Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Визначено попередній перелік спортсменів Донеччини – одержувачів адресної виплати для придбання житла в 2021 році

18 листопада в місті Краматорськ відбулося перше в 2021 році засідання комісії з розгляду питань щодо визначення одержувачів адресної виплати та соціальної матеріальної допомоги для придбання житла серед спортсменів і тренерів.

«Багато атлетів та їх наставників своїми досягненнями найвищого рівня заслуговують на гідне заохочення від області, зокрема це стосується поліпшення побутових умов. На Донеччині з цією метою вже третій рік реалізується проєкт щодо надання виплат для придбання житла, і ми віримо, що він сприятиме новим яскравим перемогам і спортивним здобуткам регіону та України», – зазначив головуючий на засіданні начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Про кандидатури осіб, які надали пакети документів у відповідь на оголошення від 10 листопада 2021 року, доповіла начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Марина Будовій.

За підсумками обговорення члени обласної комісії ухвалили попередній перелік одержувачів адресної виплати для придбання житла, який включає одного спортсмена – майстра спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзового призера чемпіонату світу U23, бронзового призера чемпіонату Європи Максима Євтушенка, а також трьох заслужених тренерів України: тренера-викладача відділення триатлону Школи вищої спортивної майстерності Георгія Драгуляна, тренера-викладача з синхронного плавання Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронного плавання ДОО ФСТ «Україна» Ірину Гребеннікову та тренера-викладача з боротьби вільної Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Андрія Єфремова.

Кандидатура тренера-викладача з пауерліфтингу ДЮСШ «Колос» Мангушської селищної ради Віталія Папазова була визнана такою, яка, на жаль, не відповідає умовам Порядку використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на здійснення адресних виплат та надання соціальної матеріальної допомоги спортсменам та тренерам на території Донецької області для придбання житла (одна з обов’язкових вимог для тренера – наявність спортивного звання «Заслужений тренер України», що Папазов не має).

 
 

Придбання нового помешкання на умовах співфінансування (50% – з обласного бюджету, 50% – з місцевих бюджетів) для Максима Євтушенка передбачається в місті Краматорськ, для Георгія Драгуляна – у Слов’янську, для Ірини Гребеннікової – у Миколаївці, для Андрія Єфремова – у Бахмуті. Наступним кроком за процедурою є підтвердження щодо здійснення відповідного співфінансування від відповідних органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Донецька область стала першою в Україні, де реалізовано унікальний проєкт щодо здійснення адресних виплат для придбання житла спортсменам і тренерам. У 2019 році програма із загальною сумою виплат 6578,1 тис. грн. охопила 12 атлетів та 2 наставників, які святкували новосілля в містах Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ, Торецьк, а також Покровському районі. У 2020 році, коли загальна сума відповідних виплат склала 921,6 тис. грн., ключі від квартир отримали 2 спортсмени в містах Бахмут і Дружківка.

 
 
18.11.2021

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах