Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Максим Євтушенко – бронзовий призер чемпіонату світу U23 з греко-римської боротьби

З 28 жовтня по 3 листопада в столиці Угорщини Будапешті відбувся чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед спортсменів до 23-х років. Кращі з кращих визначали володарів нагород на килимах спортивного комплексу «Ludovika Arena».

До складу збірної команди України з греко-римської боротьби від Донецької області увійшли два спортсмени: Геннадій Завертайло з Маріуполя (вагова категорія 55кг) та Максим Євтушенко з Краматорська (вагова категорія 72 кг). На жаль, Геннадій не потрапив до вирішальних сутичок, а ось Максим під керівництвом свого батька і тренера Олега Євтушенка став бронзовим призером.

Нелегкий жереб випав 22-річному краматорчанину – усі лідери опинилися в його половині турнірної сітки. У кваліфікації Євтушенко здобув перемогу з рахунком 5-1 над єгиптянином Хассаном Мохамедом, призером чемпіонату світу. Далі в 1/8 та 1/4 фіналу наш борець виграв у представника Білорусі Азамата Тахоєва (4-0) та серба Алекса Ерскі (3-1). У півфіналі Максим, на жаль, з рахунком 2-6 поступився Мохаммадрезу Абдолхаміду Гераї з Ірану – чемпіону Азії-2019 і майбутньому переможцю цієї вагової категорії.

У сутичці за «бронзу» суперником Євтушенка став п’ятиразовий чемпіон Європи, чемпіон світу Рамаз Зоідзе з Грузії. Програючи 0-3 після першого періоду, спортсмену Донецької області вдалося проявити характер та довести поєдинок до перемоги 4-3.

 

 
 
 
 
04.11.2019

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах