Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Анастасія Кобець – бронзова призерка Кубку України зі скелелазіння в швидкості

15-річна майстер спорту України зі скелелазіння Анастасія Кобець з міста Краматорськ продовжує поповнювати скарбничку Донецької області нагородами сезону-2021. Днями спортсменка стала третьою на Кубку України серед дорослих у дисципліні «швидкість» (формат «рекорд»), що відбувся 1-2 жовтня в місті Дніпро на скеледромі «La Scala».

До змагань Анастасія підходила у статусі срібної призерки молодіжного чемпіонату світу в комбінованому заліку, бронзової призерки молодіжного Кубку Європи, срібної призерки дорослого чемпіонату України.

На Кубку України в швидкості Кобець показала такі результати: у кваліфікації – 9.554 секунди, у 1/8 фіналу – 10.535 с, у чвертьфіналі – 9.338 с, у протистоянні за «бронзу» – 9.578 с. Перше і друге місця в підсумку посіли представниці Дніпропетровщини Аліна Щигарєва та Софія Тульчинська відповідно.

Анастасія представляє ОДЮСШ для дітей, її тренером є Сергій Фомін.

Відзначимо, що наступним випробуванням для скелелазів Донецької області стануть змагання на Кубок України в дисциплінах «трудність» і «болдеринг», що пройдуть у Києві з 12 по 15 жовтня.

04.10.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах