Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Анастасія Кобець – срібна призерка молодіжного чемпіонату світу зі скелелазіння в комбінованому заліку

Чергового успіху в 2021 році – цього разу на чемпіонаті світу зі скелелазіння серед молоді – досягла 15-річна спортсменка з міста Краматорськ Анастасія Кобець.

На міжнародній першості у Воронежі, що тривала з 21 по 31 серпня за участю 405 представників 37 країн, Анастасія здобула для Донецької області та України срібну медаль у комбінованому заліку дівочої вікової категорії «B». З-поміж дванадцяти спортсменок 14-15 років, які виявляли кращих у всіх трьох дисциплінах скелелазіння (швидкість, трудність, болдеринг), Кобець набрала 27 балів, поступившись лише Анастасії Сандерс із США, володарці золотих нагород у «трудності» та «болдерингу», а на третю сходинку п’єдесталу піднялася Сіна Віллі з Австрії (48 балів).

В окремих дисциплінах кращим для краматорчанки став виступ у «швидкості» – з результатом 9.51 секунд вона посіла 6 місце серед 16 спортсменок. Тренером Анастасії Кобець є Сергій Фомін.

Відзначимо, що в 2021 році юна скелелазка стала срібною призеркою чемпіонатів України серед жінок з болдерингу і трудності, а також у багатоборстві, бронзовою призеркою Кубку Європи серед молоді в дисципліні «швидкість» у німецькому Бохумі. Напередодні молодіжного чемпіонату світу Анастасія взяла участь у навчально-тренувальному зборі в Інсбруці (Австрія) за сприяння Міністерства молоді та спорту України, а також двох зборах на відкритому рельєфі в Кам’янці-Подільському за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

 
 

 

02.09.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах