Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Анастасія Кобець і Аліна Безсонова – призерки дорослих чемпіонатів України-2021 зі скелелазіння

Успішними для 15-річних спортсменок Донецької області Анастасії Кобець і Аліни Безсонової стали виступи на чемпіонатах України зі скелелазіння серед жінок у швидкості, болдерингу та трудності, які тривали з 23 липня по 2 серпня. Як підсумок, у кожній із дисциплін, а також багатоборстві Донеччина та місто Краматорськ виявилися представленими на п’єдесталі пошани.

На першому із серії чемпіонатів, що пройшов 23-24 липня в Маріуполі у виді «швидкість» (формат «Рекорд»), бронзову медаль в конкуренції зі старшими і більш досвідченими суперницями здобула Аліна Безсонова.

Срібною призеркою за результатами чемпіонату України з болдерингу, що відбувся 28-30 липня в Києві, стала Анастасія Кобець. Такого ж ґатунку медаль виявилась винагородою для Анастасії за яскраву змагальну боротьбу, продемонстровану на чемпіонаті України в трудності, який з 31 липня по 2 серпня прийняло місто Дніпро.

У комбінованому заліку (багатоборстві) підсумки виступів скелелазок у трьох дисциплінах було перемножено, та сформовано топ-14. І відразу дві спортсменки Донецької області увійшли до трійки призерок – Кобець отримала «срібло», а Безсонова – «бронзу», поступившись «золотом» 26-річній Маргариті Захаровій з Харківської області, яка до цього стала чемпіонкою країни з болдерингу.

Відзначимо, що Анастасія Кобець і Аліна Безсонова є представницями ОДЮСШ для дітей, їх тренери – Сергій Фомін та Вікторія Локтіонова.