Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


«Велике будівництво»: у Слов’янську завершено реконструкцію стадіону імені Юрія Скиданова

Добігла кінця реконструкція стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» міста Слов’янськ, яка проводилася протягом 4,5 місяців у рамках програми президента України «Велике будівництво».

13 жовтня якість виконаних робіт проінспектували заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, Слов’янський міський голова Вадим Лях і в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталія Точилова.

Зазначимо, що стадіон, який до 2017-го мав назву «Хімік», отримав масштабну реконструкцію вперше за 67 років. З метою історичної спадкоємності зберегли кольорову гамму, що була на момент відкриття споруди в 1953 році — поєднання жовтого й білого. Поряд із цим, створили нові комфортні умови задля занять багатьма видами спорту, проведення щоденних тренувань і різноманітних змагань.

Так, навколо футбольного поля 105х68 метрів з натуральним газоном, який є одним із кращих у Донецькій області, облаштували бігові доріжки з сучасним гумовим покриттям. Оновили трибуни, на яких встановили 2,5 тисячі глядацьких сидінь. Збудували тенісний корт, універсальний майданчик для гри у волейбол та баскетбол, міні-футбольне поле. Окрім цього, обладнали зовнішнє освітлення та сучасне електронне табло, встановили огорожу і зробили благоустрій території.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 38,2 млн грн, роботи фінансувалися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджетів. Підрядником виступив ТОВ «Моноліт-центр», замовник робіт – управління житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради.

 
 
 
 

Таким чином, на середину жовтня завершеними є всі 5 проєктів щодо стадіонів Донецької області в контексті національної програми «Велике будівництво». Першими завершили роботи в Краматорську: 14 травня було відкрито крите футбольне поле зі штучним покриттям у парку культури та відпочинку «Сад Бернацького», а 24 вересня отримано сертифікат про готовність до експлуатації спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Парковій. Ще один стадіон «з нуля» спорудили в місті Волноваха по вулиці Донецькій. А масштабну реконструкцію, окрім стадіону імені Юрія Скиданова в Слов’янську, отримав також стадіон «Шахтар» у Селидовому.

13.10.2020

Новини

 

Плани заходів
з 20.09 по 26.09.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах