Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в серпні 2019 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню серпня 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

 

 

 

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Оліферчик Станіслав, майстер спорту України зі стрибків у воду, чемпіон Європи зі стрибків у воду серед змішаних пар на трампліні 3 метри.

Кращий тренер – Головань Анатолій, заслужений тренер України зі стрибків у воду, особистий тренер Станіслава Оліферчика.

 

 

 

 

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Мусієнко Костянтин, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, триразовий переможець та бронзовий призер чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів, рекордсмен світу у вправі жим лежачи серед чоловіків та в сумі триборства серед юніорів.

Кращий тренер – Федоренко Сергій, тренер вищої категорії, особистий тренер Костянтина Мусієнка.

 

 

 

3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:

Кращий спортсмен – Гуслєва Людмила, майстер спорту України з шашок, срібна призерка чемпіонату світу з шашок-100 серед спортсменів з вадами зору.

 

Відзначимо, що спортивний тандем Станіслава Оліферчика та Анатолія Голованя неодноразово отримував визнання раніше: у лютому 2019 року, у серпні 2018 року, у червні та серпні 2017 року. Костянтин Мусієнко та Сергій Федоренко були кращими представниками неолімпійських видів спорту Донеччини у вересні 2017 року.

12.09.2019