Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Римма Філімошкіна – срібна призерка XXIII літніх Дефлімпійських ігор у метанні молота

23 липня, у п’ятий день XXIII літніх Дефлімпійських ігор, які приймає Самсун (Туреччина), розпочалися змагання з легкої атлетики.

Найкращий результат у складі збірної України в цьому виді спорту показала представниця Донецької області – заслужений майстер спорту України з Маріуполя Римма Філімошкіна, яка спеціалізується в метанні молоту.

Найбільш дальньою для нашої спортсменки виявилася остання спроба – 61 м 74 см. Вона дозволила Риммі здобути срібну медаль змагань. Чемпіонкою в цій дисципліні стала норвежка Труде Раад, яка встановила нові світовий та дефлімпійський рекорди (66,35 м), бронзовою призеркою – ще одна українка Юлія Кисильова (61,54 м).

Зазначимо, що Дефлімпійські ігри в Самсуні були для Філімошкіної третіми в кар’єрі. У 2009 року спортсменка отримала «срібло», а в 2013 році – «бронзу». Наставником Римми є заслужений тренер України Наталя Василенко.

Додамо, що станом на кінець 23 липня за підсумками п’яти змагальних днів збірна команда України посідає стійку 2 сходинку, маючи 33 медалі (7 золотих, 9 срібних та 17 бронзових). У активі Донецької області – 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові нагороди.

Вітаємо Римму Філімошкіну та її тренера Наталю Василенко зі срібною медаллю XXIII літніх Дефлімпійських ігор! Ви вкотре продемонстрували свої найкращі здібності, і ми бажаємо Вам іти до нових звершень та поставлених цілей у житті!

23.07.2017

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах