Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






З 26 липня по 04 серпня поточного року у м. Софія (Болгарія) проходили ХХІІ літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з вадами слуху

З 26 липня по 04 серпня поточного року у м. Софія (Болгарія) відбулися ХХІІ літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з вадами слуху, в яких прийняли участь більш 4000 спортсменів із 92 країн світу. Програма літніх ігор включає 18 видів спорту: легка атлетика, бадмінтон, баскетбол, боулінг, волейбол, пляжний волейбол, велоспорт, футбол, гандбол, дзюдо, карате, орієнтування, стрільба, плавання, теніс, настільний теніс, тхеквондо, боротьба.  

Збірна команда України була представлена 191 спортсменом по 15 видам спорту та 45 тренерами, а сама делегація складалась із 265 чоловік.
За підсумками участі в ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх наші спортсмени збірної України завоювали другу позицію в загальному командному заліку (21 золота, 30 срібних, 37 бронзових нагород, загалом - 88), пропустивши вперед збірну команду Росії.
Від Донецької області до складу збірної команди України увійшли 10 спортсменів: Баєв Сергій, Букін Макар, Статівка Олексій (футбол), Кузнецов Олександр (баскетбол), Погорелова Марина (дзюдо), Бережний Олександр, Єрьоменко Михайло, Кузьменко Олександр, Філімошкіна Римма (легка атлетика), Іваненко Катерина (плавання) та 2 тренери: Василенко Наталя, Саєвський Олександр.
Спортсмени Донецької області завоювали 1 золоту, 2 срібних, 3 бронзових нагороди.

п/п

Прізвище, ім’я по батькові спортсмена

Дата

народження

Спортивне звання

 Місто

Зайняте місце

Тренер

ФУТБОЛ

1.

Баєв Сергій Володимирович

20.01.1988

МСУМК

Макіївка

ІІ місце

Гулевич В.П.

2.

Букін Макар Сергійович

16.04.1987

МСУМК

Київ,

Макіївка

ІІ місце

Таймазов В.В.

 

3.

Статівка Олексій Олександрович

12.10.1988

МСУ

Авдіївка

ІІ місце

Гулевич В.П.

 

БАСКЕТБОЛ

1.

Кузнецов Олександр Олегович

20.07.1978

МСУМК

Маріуполь

ІV місце

Гірін В.М.

ДЗЮДО

1.

Погорелова Марина Генадіївна

26.08.1979

І

Маріуполь

ІІІ місце

Врублевська  В.В.

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

1.

Бережний Олександр Леонідович

31.12.1970

МСУМК

Маріуполь

ІІІ місце

(молот)

Василенко Н.В.

2.

Єрьоменко Михайло Сергійович

17.03.1989

МСУ

Добропілля

Дніпропетровськ

ІІ місце

(естафета 4х400 м)

Фатєєв А.Ю.

3.

Кузьменко Олександр Олександрович

16.04.94

КМСУ

Донецьк

І місце

(біг 800 м)

Понька В.О.

4.

Філімошкіна Римма Миколаївна

11.04.1986

МСУМК

Маріуполь

ІІІ місце

(молот)

Василенко Н.В.

ПЛАВАННЯ

1.

Іваненко Катерина Дмитрівна

 

06.08.1992

МСУМК

Харцизьк,

Харків

VII місце

Панкратов О.Ю.

 

 
05.08.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах