Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Тхеквондисти Андрій та Артем Гарбари з Дружківки тріумфували на змаганнях в Таллінні

З 24 по 27 серпня столиця Естонії Таллінн прийняла престижні змагання з тхеквондо (ВТФ) – чемпіонат Європи серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів, а також міжнародний турнір категорії G-1 «Tallinn Open 2023».

У складі збірної України Донецьку область гідно представили Андрій та Артем Гарбари з міста Дружківка, вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону.

На чемпіонаті Європи тхеквондисти Донеччини виступили в одній ваговій категорії +80 кг. У попередньому раунді Андрій пройшов Драгоса Марінеску з Молдови, Артем – Миколая Шаферського з Польщі. У півфіналі жереб звів двох братів, тож далі, до фіналу, міг крокувати тільки один – і це був Андрій. Поєдинок за «золото» із представником Азербайджану Хамідрезою Бадріаліабаді він виграв 2:0. Артем же задовольнився «бронзою».

У рамках турніру «Tallinn Open 2023» Гарбари змагалися в різних вагових категоріях, і тут кожен виборов золоту медаль, маючи дві перемоги в активі. Так, Артем у категорії до 87 кг здолав Ітамара Сассона з Ізраїлю та Хассана Амера Алі з Данії. Водночас Андрій у категорії понад 87 кг був сильнішим за Кевіна Брінка зі Швеції та Александра Філіппова з Ізраїлю.

Тренерами тхеквондистів Донецької області є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

Додамо, що завдяки успішному виступу в Таллінні брати Гарбари змогли набрати залікові бали для покращення своїх позицій у світовому рейтингу, які матимуть важливе значення при відборі на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

 
 
 
28.08.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах