Велосипедисти Донеччини – на п’єдесталі пошани змагань з кросу в Кропивницькому

10-12 березня в місті Кропивницький відбулася національна першість з велосипедного спорту в кросі – 2 тур чемпіонату України в індивідуальній гонці, Кубок України в груповій гонці серед чоловіків і жінок, всеукраїнські змагання в груповій гонці серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат. Кращих визначали близько 200 учасників із 21 регіону держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 13 спортсменів – представники міст Лиман, Бахмут і Дружківка.

У індивідуальній гонці, попри значне виснаження через дощову погоду, перші місця посіли вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту із міста Лиман, яких підготував заслужений тренер України Валерій Красов: Алла Марущук – серед жінок на дистанції 10 км, Максим Кікоть – серед юнаків. Учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Максим Кобрін, вихованець тренера Олександра Геращенка, був третім серед юніорів. Чемпіони України в цій дисципліні будуть визначені за підсумками трьох турів (перший тур відбувся 3-5 березня в Білій Церкві, третій тур пройде 24-26 березня в Черкасах).

В рамках Кубку України у груповій гонці Алла Марущук здобула «бронзу» серед жінок, а велосипедист Школи вищої спортивної майстерності Донеччини Андрій Кулик, підопічний тренера Кирила Поспєєва, посів 4 місце серед чоловіків.

За підсумками групової гонки серед юніорів Максим Кобрін виборов «золото», а серед юнаків на п’єдестал пошани піднялися два вихованці ОСДЮСШОР з Лиману: Максим Кікоть – на першу сходинку, Іван Кононенко – на третю.