Велосипедисти Донеччини – серед кращих на змаганнях з кросу в Білій Церкві

3-5 березня в місті Біла Церква відбулася національна першість з велосипедного спорту в кросі – 1 тур чемпіонату України в індивідуальній гонці та чемпіонат України в груповій гонці на короткому колі. Кращих визначали близько 170 учасників усіх вікових категорій із 21 регіону держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 7 спортсменів – представники міст Лиман, Бахмут і Дружківка.

У індивідуальній гонці перші місця посіли вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту із міста Лиман: Алла Марущук – серед жінок на дистанції 10 км, Максим Кікоть – серед юнаків. Чемпіони України в цій дисципліні будуть визначені за підсумками трьох турів.

У груповій гонці на короткому колі велосипедисти Донеччини здобули повний комплект нагород чемпіонату. Спортсмени ОСДЮСШОР, вихованці заслуженого тренера України Валерія Красова вибороли три медалі. Володарями «золота» стали: Алла Марущук – серед жінок, Максим Кікоть – серед юнаків, а «бронзу» серед юнаків отримав Дмитро Ємченко. Учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Максим Кобрін, вихованець тренерів Олександра Геращенка та Кирила Поспєєва, виборов «срібло» серед юніорів.