Тхеквондисти з Дружківки вибороли в Хмельницькому нагороди Кубку України та Універсіади

З 19 по 22 лютого місто Хмельницький стало центром проведення низки національних змагань з тхеквондо (ВТФ). Окрім чемпіонату України серед кадетів, тут відбулися Кубок України серед дорослих та XVIII літня Універсіада серед студентів.

За підсумками Універсіади дві золоті медалі здобули Андрій та Артем Гарбари з Дружківки, вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, студенти Донбаської державної машинобудівної академії, тренерами яких є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар. Артем став кращим у ваговій категорії до 87 кг, Андрій – у категорії понад 87 кг.

На Кубку України серед дорослих Артем Гарбар також виборов перемогу в категорії до 87 кг.

Ще один вихованець ШВСМ із Дружківки Марк Двібородчин, тренером якого є Юрій Бірюков, здобув бронзову нагороду Кубку України в категорії до 54 кг.