Юні тхеквондисти Донеччини – переможці та призери чемпіонату України в Хмельницькому

З 19 по 22 лютого в місті Хмельницький відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів у розділі керугі та пумсе.

Успішним виступом на змаганнях відзначилися спортсмени Донеччини під керівництвом тренера Сергія Жуваки, вихованці Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, які представляють місто Мирноград. Також нагороди вибороли підопічні заслуженого тренера України Юрія Бірюкова з міста Дружківка.

Результати тхеквондистів з Мирнограду в розділі «пумсе»:

1 місце – Олександра Власенко, Лілія Баранова, Альона Животова (командні змагання);

1 місце – Юлія Жувака (молодші юнаки, особисті);

3 місце – Олександра Власенко (кадети, особисті);

3 місце – Олександр Гуртовой (кадети, особисті);

3 місце – Лілія Баранова, Олександр Гуртовой (кадети, пара).

У розділі «керугі» Олександра Власенко здобула «бронзу» у ваговій категорії до 51 кг.

Тхеквондисти з Дружківки додали до скарбнички Донецької області дві медалі в розділі «керугі». У ваговій категорії до 61 кг Владислав Золотовський виборов «золото», а Дамір Дендеберя став бронзовим призером.