Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Збірна Донецької області з карате JKS привезла з чемпіонату України 29 нагород

19 та 20 листопада у місті Київ спортсмени збірної команди Донецької області змагались за звання кращих на чемпіонаті України з карате JKS. Результат – 9 золотих медалей, 10 – срібних, 10 – бронзових. 
 
Цей чемпіонат є відбірковим до складу національної збірної на 2023 рік. 
 
Переможці та призери з Краматорської громади:
Ілля Пархоменко (дорослі) – 1 місце (індивідуальне ката), 1 місце (індивідуальне котен ката);
Анастасія Переверзєва (дорослі) – 1 місце (індивідуальне ката), 1 місце (індивідуальне котен ката);
Назар Пархоменко (дорослі) – 2 місце (індивідуальне ката), 3 місце (індивідуальне котен ката);
Гелена Пархоменко (майстри) – 1 місце (індивідуальне ката);
Данило Марфола (юніори) – 1 місце (індивідуальне ката), 3 місце (куміте, -60 кг), 3 місце (котен ката);
Макар Горячковський (юнаки) – 1 місце (котен ката), 2 місце (індивідуальне ката), 3 місце (куміте, -50 кг);
Всеволод Зоненко (юнаки) – 3 місце (індивідуальне ката), 5 місце (котен ката).
 
Переможці та призери з Бахмутської міської громади: 
Єгор Волошин (дорослі) – 2 місце (індивідуальне куміте, +75 кг);
Савелій Щетинський (юнаки) – 3 місце (індивідуальне ката), 3 місце (куміте, -39 кг).
 
 
Переможці та призери зі Слов’янської міської громади:
Єлизавета Татаренко (дорослі) – 2 місце (індивідуальне ката), 2 місце (котен ката), 2 місце (індивідуальне куміте, -61 кг);
Данило Буценко (дорослі) – 2 місце (індивідуальне ката), 3 місце (котен ката), 3 місце (індивідуальне куміте, +75 кг);
Дмитро Остапюк (юнаки) – 2 місце (котен ката), 3 місце (індивідуальне ката), 5 місце (індивідуальне куміте, +50 кг);
Тимур Мартиненко (діти) – 5 місце (індивідуальне ката), 5 місце (індивідуальне куміте, +33 кг);
 
Переможці та призери з Костянтинівської міської громади: два «золота» в категорії «майстри» та два «срібла» в категорії «юнаки».
 
 
Тренери спортсменів – Ігор Шалаумов, Андрій Волошин та Гелена Пархоменко.
 
На цьому чемпіонаті якісно відпрацювала суддівська бригада з Донецької області: суддя міжнародної категорії Ігор Шалаумов, Данило Буценко та Назар Пархоменко.
 
Збірна Донецької області з карате JKS висловила подяку за підтримку управлінню фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
 
23.11.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах