Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Боксер збірної України з Маріуполя Максим Рудик наполегливо готується до нових змагань

Через війну, розв’язану російським агресором в Україні, багато українських спортсменів змушені були покинути свої помешкання та шукати нові місця для тренувань – всебічна підтримка у цьому їм надається як в інших регіонах нашої держави, так і за кордоном.

Одним із тих, хто втратив домівку в Маріуполі, є 17-річний майстер спорту України з боксу Максим Рудик. У ранзі чемпіона України серед молоді-2021 його запросили на навчально-тренувальний збір напередодні чемпіонату Європи в цій віковій категорії. Квітневі змагання в столиці Болгарії Софії наш боксер за рішенням суддів завершив у чвертьфіналі, після чого із зупинкою у Львові потрапив до міста Долина Івано-Франківської області.

На Прикарпатті для Максима, його батька і тренера Володимира Рудика створили комфортні умови для продовження підготовчого процесу до майбутніх турнірів: www.facebook.com/sportdonoda/videos/538391457744282. І це чергове свідчення того, що українська спортивна спільнота в цілому та боксерська зокрема – об’єднані, як ніколи!

Відзначимо, що Максим Рудик представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області та є членом резервного складу збірної України на 2022 рік. На юніорському чемпіонаті Європи в 2020-му він виборов срібну медаль.

 

13.05.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах