Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Боксер Донеччини Олексій Боклах – чемпіон Європи серед молоді

21 квітня, у заключний змагальний день молодіжного чемпіонату Європи з боксу, що прийняла столиця Болгарії Софія, гімн України пролунав на честь перемоги майстра спорту з міста Селидове Олексія Боклаха.

17-річний боксер, який представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області, у ваговій категорії до 67 кг виграв 5 поєдинків, де його суперниками були: Марк Мілан Петріман (Угорщина), Зиновій Драган (Швеція), Фабіджан Томкіч (Хорватія), Канлі Білге Каган (Туреччина) та, у фіналі, Арес Хакобян (Вірменія). Наставником Боклаха є Олександр Шостак.

Ще один боксер ШВСМ Донецької області Максим Рудик із міста Маріуполь, вихованець тренерів Валерія Черенкова та Володимира Рудика, посів 5 місце у ваговій категорії до 51 кг. У попередньому бою українець був сильнішим за Каміліо Алесіо з Італії, а у чвертьфіналі за рішенням суддів поступився Гору Айвазяну з Грузії.

Відзначимо, що загалом у престижному континентальному змаганні під егідою Європейської конфедерації боксу взяли участь 377 спортсменів і спортсменок 2004-2005 років народження з різних країн.

 

Фото – Болгарська федерація боксу, скріншоти трансляцій і сторінки спортсменів у соціальних мережах

 
 
21.04.2022

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах