Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Всеукраїнський проєкт «Моя олімпійська мрія!» завітав до Селидового

Донеччиною крокує новий проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя Олімпійська мрія!», головною метою якого є популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

18 грудня до ініціативи НОК долучилися вихованці комунального закладу «ДЮСШ м. Селидового». Цього дня відбулася відкрита першість з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 13-15 років та першість з міні-футболу серед юнаків 2010-2011 та 2009-2008 років народження.

Юних спортсменів з побажаннями досягати своєї олімпійської мрії привітали: в.о. начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Селидівської міської ради Лариса Слепко, в.о. директора КЗ «ДЮСШ м.Селидового» Наталія Ланіна, директор КЗ «ЦФЗН "Спорт для всіх" Селидівської міської ради», секретар Регіональної федерації боксу Донецької області Олена Шайдурова, майстри спорту з важкої атлетики Сергій Дударенко, Софія Капранчук, Денис Муха та майстер спорту України з футболу Олексій Лукашов.

Юним вихованцям спортшколи вручили набір м’ячів від НОК України. Окрім важкоатлетів та футболістів, подарунок стане у пригоді і для боксерів, каратистів, борців, тенісистів, регбістів, які також тренуються в Селидівській ДЮСШ.

 
 
21.12.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах