Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів вересня 2021 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню вересня 2021 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед вболівальників у соціальній мережі Facebook, а також експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнаний заслужений майстер спорту України зі скелелазіння, чемпіон світу в дисципліні «швидкість» Даниїл Болдирев, який родом із Донецька і наразі представляє Маріуполь. Відповідно звання тренера місяця отримала його особиста наставниця, заслужений тренер України зі скелелазіння Ірина Зубко.

 

Чемпіонка Європи зі спортивного орієнтування серед молоді Олена Пруденко та її тренер Володимир Науменко з міста Бахмут відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали представники міста Слов’янськ: майстер спорту України міжнародного класу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, дворазовий чемпіон, триразовий срібний та бронзовий призер XVI літніх Паралімпійських ігор, рекордсмен світу Андрій Трусов, який є уродженцем Миколаївки, та його особистий наставник, заслужений тренер України Андрій Казначеєв.

 

13.10.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах