Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






У Маріуполі визначено переможців XI Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби пам’яті Геннадія Узуна

17-19 вересня в місті Маріуполь на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «КДЮСШ «Меотида» відбувся XI Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України Геннадія Узуна.

Участь у змаганнях 2021 року взяли 120 спортсменів 2007-2009 років народження – представники Донеччини (Волноваської, Вугледарської, Дружківської, Костянтинівської, Краматорської, Маріупольської громад), Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Харківської та Черкаської областей.

На урочистому відкритті змагань подарунки від управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації чемпіону світу серед кадетів Нікіті Дементієву і його тренерам Ігорю Годлевському та Денису Бутенку вручили Олександр Соколов, директор Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби, та Максим Узун, директор Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г. Узуна.

Кращі спортсмени визначалися в 11 вагових категоріях, за підсумками яскравої боротьби переможцями стали:

- 38 кг – Михайло Милевський (Київська область);
- 41 кг – Сухраб Хаітов (КДЮСШ «Атлетик» м. Маріуполь, Донецька область);
- 44 кг – Вацлав Вашедський (м. Харків);
- 48 кг – Єгор Полупан (м. Харків);
- 52 кг – Олександр Бударєв (Костянтинівська громада, Донецька область);
- 57 кг – Ренат Березовський (КДЮСШ «Меотида» м. Маріуполь, Донецька область);
- 62 кг – Кирило Ющенко (м. Харків);
- 68 кг – Олександр Авраменко (КДЮСШ «Меотида» м. Маріуполь, Донецька область);
- 75 кг – Федір Бухало (СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна, м. Маріуполь, Донецька область);
- 85 кг – Влад Сердцев (КДЮСШ «Атлетик» м. Маріуполь, Донецька область);
- 100 кг – Святослав Малюк (Черкаська область).

Кубком і грамотою «За кращу техніку» відзначений Ренат Березовський, «За волю до перемоги» – Святослав Малюк.

 
 
 
 
21.09.2021

Новини

 

Плани заходів
з 11.10 по 24.10.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах