Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Борці Донеччини греко-римського стилю на чемпіонаті світу серед кадетів здобули повний комплект нагород

На чемпіонаті світу з боротьби греко-римської серед спортсменів до 17 років, який відбувся 23-25 липня в столиці Угорщини Будапешті, представники Донеччини повторили свій успішний виступ на європейській першості в болгарському Самокові. Як і місяць тому, вони здобули три медалі: золоту, срібну та бронзову.

Борці Донецької області допомогли збірній України посісти друге командне місце в загальному заліку, яка з 5 нагородами (2 золотими, 2 срібними та 1 бронзовою) поступилася збірній Грузії, але обійшла Росію.

Чемпіоном світу у найлегшій ваговій категорії 45 кг став Нікіта Дементієв з Маріуполя, вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік. Він почергово переміг Максима Захарова з Білорусі, Алі Абдоллаха Ахмаді Вафа з Ірану, Нурболота Бердікулова з Киргизстану та Озодбека Халімбоєва з Узбекистану.

«Срібло» у ваговій категорії 92 кг здобув Владислав Луб із Краматорська, вихованець міської ДЮСШ № 1, спортсмен ШВСМ, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік. Владислав довів свою перевагу над Вішалом Вішалом з Індії, Актаном Сазикбаєвим з Киргизстану, Явлоном Тіркашевим з Узбекистану, Тімуром Чернишовим з Росії, але, на жаль, програв у фіналі Абубакару Хаслаханову з Білорусі.

Ще один вихованець ДЮСШ № 1 Краматорської міської ради, борець ШВСМ Іван Цибанєв став бронзовим призером у ваговій категорії 80 кг. Він виграв у Чірага Далала з Індії, поступився Камалудіну Магомедову з Росії, а потім у втішній турнірній сітці виявився сильнішим за Мерта Челіка з Туреччини та Хамзу Сертканлі зі Швеції.

Наставником Владислава Луба та Івана Цибанєва є заслужений тренер України Олег Євтушенко, а Нікіту Дементієва підготували тренери Денис Бутенко та Ігор Годлевський.