Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Борці Донеччини греко-римського стилю на чемпіонаті світу серед кадетів здобули повний комплект нагород

На чемпіонаті світу з боротьби греко-римської серед спортсменів до 17 років, який відбувся 23-25 липня в столиці Угорщини Будапешті, представники Донеччини повторили свій успішний виступ на європейській першості в болгарському Самокові. Як і місяць тому, вони здобули три медалі: золоту, срібну та бронзову.

Борці Донецької області допомогли збірній України посісти друге командне місце в загальному заліку, яка з 5 нагородами (2 золотими, 2 срібними та 1 бронзовою) поступилася збірній Грузії, але обійшла Росію.

Чемпіоном світу у найлегшій ваговій категорії 45 кг став Нікіта Дементієв з Маріуполя, вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік. Він почергово переміг Максима Захарова з Білорусі, Алі Абдоллаха Ахмаді Вафа з Ірану, Нурболота Бердікулова з Киргизстану та Озодбека Халімбоєва з Узбекистану.

«Срібло» у ваговій категорії 92 кг здобув Владислав Луб із Краматорська, вихованець міської ДЮСШ № 1, спортсмен ШВСМ, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік. Владислав довів свою перевагу над Вішалом Вішалом з Індії, Актаном Сазикбаєвим з Киргизстану, Явлоном Тіркашевим з Узбекистану, Тімуром Чернишовим з Росії, але, на жаль, програв у фіналі Абубакару Хаслаханову з Білорусі.

Ще один вихованець ДЮСШ № 1 Краматорської міської ради, борець ШВСМ Іван Цибанєв став бронзовим призером у ваговій категорії 80 кг. Він виграв у Чірага Далала з Індії, поступився Камалудіну Магомедову з Росії, а потім у втішній турнірній сітці виявився сильнішим за Мерта Челіка з Туреччини та Хамзу Сертканлі зі Швеції.

Наставником Владислава Луба та Івана Цибанєва є заслужений тренер України Олег Євтушенко, а Нікіту Дементієва підготували тренери Денис Бутенко та Ігор Годлевський.

 
 
 
 
 

Фото зі змагань - United World Wrestling

28.07.2021

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах