Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Павло Кириленко: 14 активних парків на Донеччині мають вільний доступ для всіх охочих

Чотирнадцять спортивних локацій у 13 громадах Донецької області відкрито під час першої та другої черг реалізації соціального проєкту «Активні парки», що в контексті президентської програми «Здорова України» покликано зробити спорт ближчим до всіх. Кожен спортмайданчик вже розпочав своє функціонування та чекає на нових відвідувачів.

19 серпня з тим, як організована робота в краматорському парку ім. О.С. Пушкіна, що став першим активним парком Донеччини, ознайомився голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

«Активні парки – це нові підходи залучення до активного способу життя людей усіх вікових категорій, стану здоров’я та рівня фізичної підготовки. І наразі вільний доступ для всіх охочих мають 14 локацій у різних громадах Донецької області. Скрізь встановлено інформаційні таблички із нанесеними на них QR-кодами, відсканувавши які можна отримати відеоінструкції для виконання комплексу вправ за власними силами», - зазначив очільник регіону.

З метою створення умов для регулярної фізичної активності, локації мають найпростіше наповнення: «шведську стінку», комплекс брусів і турніків, лавку для динамічних вправ, а також координаційну лінію, вільний простір, сходинки. Біля кожного з елементів – таблички-підказки «Тренуйся тут» з QR-кодами, які ведуть на сайт із завданнями трьох рівнів складності (новачок, середній, профі). Щоб провести індивідуальне тренування, достатньо повторити вправу за віртуальним тренером.

«Важливо, що в кожному парку з п’ятниці по неділю та у святкові дні працюють координатори, які допомагають охочим до спорту організувати їхні заняття. Програма «Здорова Україна» має амбітну мету – збільшити тривалість життя українців. І перший крок до цього кожен може зробити сам – усе необхідне для цього вже є», - наголосив Павло Кириленко.

Нагадаємо, старт соціальному проєкту «Активні парки – локації здорової України» у Донецькій області дали в краматорському парку ім. О.С. Пушкіна 23 липня. У рамках «другої черги» в регіоні відкрито два активних парки в Бахмуті, по одному – у містах Авдіївка, Волноваха, Вугледар, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Лиман, Мар’їнка, Маріуполь, Покровськ, а також смт Олександрівка.

 
 
 
 
 
 

Більше світлин – на сторінці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації в Facebookfacebook.com/sportdonoda (за посиланням)

19.08.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах