Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Сформовано Донецьку обласну штатну команду резервного спорту на 2021 рік

З метою забезпечення умов атлетам Донеччини для переходу до спорту вищих досягнень та поповнення основного складу національних збірних команд України, третій рік поспіль управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації cформовано Донецьку обласну штатну спортивну команду резервного спорту з олімпійських видів спорту.

Перелік спортсменів на 20 штатних одиниць погоджується з Міністерством молоді та спорту України – у 2021 році до нього увійшли 27 осіб від 15 до 22 років. Вони набуватимуть трудового стажу, посадовий оклад становитиме 5260 грн., також передбачено надбавку за спортивне звання – у розмірі 15% для майстрів спорту України міжнародного класу, 10% – для майстрів спорту України.

Представництво за видами спорту в Донецькій обласній штатній команді резервного спорту на 2021 рік таке: бокс – Олексій Боклах, Дмитро Рибалко, Максим Рудик, боротьба вільна – Катерина Зелених, Віолетта Семчова, Євгенія Сєдих, Катерина Шалікова, боротьба греко-римська – Нікіта Дементієв, Владислав Луб, важка атлетика – Євген Бурбала, велоспорт – Марина Алтухова, Алла Марущук, Дмитро Полупан, Олена Ребракова, вітрильний спорт – Андрій Кеня, легка атлетика – Артем Алфімов, Михайло Брудін, Андрій Дибка, Владислав Коваленко, Марія Ларіна, Вадим Лонський, Кирило Приходько, Богдана Семьонова, Олександр Сосновенко, плавання – Данило Чобанян, стрибки у воду – Ніка Шурда, тхеквондо (ВТФ) – Артем Гарбар.

Додамо, що після затвердження складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік залишається можливість внесення до нього змін на основі щоквартального аналізу виконання індивідуальних планів спортсменів-інструкторів.

Склад
Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту
з олімпійських видів спорту на 2021 рік


з/п
Прізвище та ім’я спортсмена
Рік
народження
Вид спорту
Спортивне звання
Національна збірна
1
Боклах Олексій
2004
бокс
КМСУ*
резерв
2
Рибалко Дмитро
1998
бокс
МСУМК
основний
3
Рудик Максим
2004
бокс
КМСУ
резерв
4
Зелених Катерина
2001
боротьба
вільна
МСУМК
основний
5
Семчова Віолетта
 
2004
боротьба
вільна
МСУ
кандидат
6
Сєдих Євгенія
2004
боротьба
вільна
МСУ
кандидат
7
Шалікова Катерина
 
2003
боротьба
вільна
МСУ
кандидат
8
Дементієв Нікіта
2005
боротьба
греко-римська
МСУ
резерв
9
Луб Владислав
2004
боротьба
греко-римська
МСУ
резерв
10
Бурбала Євген
2002
важка
атлетика
МСУ
кандидат
11
Кеня Андрій
2002
вітрильний
спорт
КМСУ
кандидат
12
Алтухова Марина
2000
велосипедний
спорт (МТБ)
МСУМК
основний
13
Марущук Алла
2003
велосипедний
спорт (шосе, трек)
МСУ
кандидат
14
Полупан Дмитро
2003
велосипедний
спорт (шосе)
МСУ
кандидат
15
Ребракова Олена
2003
велосипедний
спорт (шосе, трек)
МСУ
кандидат
16
Алфімов Артем
1998
легка
атлетика
МСУ
основний
17
Брудін Михайло
2005
легка
атлетика
І розряд
основний
18
Дибка Андрій
2001
легка
атлетика
КМСУ
основний
19
Коваленко Владислав
1999
легка
атлетика
КМСУ
основний
20
Ларіна Марія
2004
легка
атлетика
КМСУ
кандидат
21
Лонський Вадим
1999
легка
атлетика
МСУ
основний
22
Приходько Кирило
2001
легка
атлетика
МСУ
основний
23
Семьонова Богдана
1999
легка
атлетика
МСУ
основний
24
Сосновенко Олександр
2003
легка
атлетика
КМСУ
основний
25
Чобанян Данило
2004
плавання
МСУ
основний
26
Шурда Ніка
2004
стрибки
у воду
КМСУ
основний
27
Гарбар Артем
2003
тхеквондо
(ВТФ)
МСУ
кандидат

* МСУМК – майстер спорту України міжнародного класу, МСУ – майстер спорту України, КМСУ – кандидат у майстри спорту України

 

23.02.2021

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах