Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Велосипедисти Донеччини здобули повний комплект нагород на Кубку України в багатоденній гонці

5-9 травня в місті Біла Церква відбувся відкритий Кубок України з велоспорту на шосе у багатоденній гонці серед чоловіків та жінок, де представники Донеччини здобули «золото», «срібло» і «бронзу».

Усього від Донецької області на змаганнях виступили 12 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту та Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки. Велосипедисти боролися із суперниками та непростими погодними умовами (сильний вітер та дощ) протягом 4 етапів – трьох групових гонок (120 км, 140 км, 120 км) та індивідуальної гонки на час 20 км.

За підсумками чоловічих командних змагань золоті медалі здобула збірна Донецької області, у складі якої були Даніїл Нікулін (ОСДЮСШОР - ШВСМ), Анатолій Будяк, Максим Васильєв, Андрій Кулик і Ростислав Жуковський (усі – ШВСМ). Із результатом 29:36,40 вони випередили велосипедистів Черкащини (29:41.05) і Київщини (29:43,29).

Окрім цього, у індивідуальному заліку серед чоловіків Максим Васильєв виборов «бронзу».

Серед жінок спортсменки Донеччини стали срібними призерками з часом 26:48,54, поступившись представницям Житомирщини (26:30,24) і випередивши суперниць із Миколаївщини (27:03,43). Цей результат нашому регіону забезпечили Валерія Кононенко (ШВСМ), Алла Марущук, Олена Ребракова (обидві – ОСДЮСШОР з велоспорту, Донецька обласна штатна команда резервного спорту) і Катерина Кондрашова (ДОСКСП ім. С.Бубки).

13.05.2021

Новини

 

Плани заходів
з 14.06 по 20.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах