Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Бахмут визначив чемпіонів України з боротьби вільної серед юніорів і юніорок

З 26 по 29 квітня на базі спортивного комплексу «Металург» міста Бахмут відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок 2001-2003 років народження, які суперничали за національні титули та право представити нашу країну на чемпіонаті Європи в цій віковій категорії.

Сутички на чотирьох килимах тривали протягом трьох змагальних днів. За підсумками чемпіонату визначено переможців, які вибороли право представити нашу країну на юніорському чемпіонаті Європи.

На п’єдестал пошани зійшли семеро представників Донецької області. Золоті нагороди вибороли Катерина Зелених (вагова категорія до 62 кг) та Микита Савченко (61 кг), віцечемпіонками стали Тетяна Профатілова (50 кг), Галина Олексіївська (65 кг) та Євгенія Сєдих (68 кг), бронзові призери – Микита Савченко (61 кг) та Лоліта Волошина (59 кг).

Медалістів Донеччини підготували тренери-викладачі: Андрій і Максим Єфремови, Григорій Шепелєв, Людмила Скляренко (усі – м. Бахмут, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки), а також Сергій Слєпушкін (м. Слов’янськ).

Найкращі серед юніорок

Вагова категорія до 50 кг:

I місце – Лілія Маланчук (Київська область),
II місце – Тетяна Профатілова (Донецька область, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, Школа вищої спортивної майстерності),
III місце – Дарина Мацола (Львівська область),
III місце – Тетяна Заяц (Рівненська область).

Вагова категорія до 53 кг:

I місце – Наталія Клівчуцька (Херсонська область),
II місце – Софія Кушнір (Київська область),
III місце – Богдана Малищик (Тернопільська область).

Вагова категорія до 55 кг:

I місце – Олександра Хоменець (Львівська область),
II місце – Софія Марченко (Житомирська область),
III місце – Галина Зінковська (Херсонська область),
III місце – Альбіна Рілля (Харківська область).

Вагова категорія до 57 кг:

I місце – Соломія Винник (Чернівецька область),
II місце – Вікторія Слободенюк (Житомирська область),
III місце – Юлія Пахнюк (Івано-Франківська область),
III місце – Каріна Чорномор (Житомирська область).

Вагова категорія до 59 кг:

I місце – Юлія Лесковець (Київська область),
II місце – Ірина Бондар (Житомирська область),
III місце – Лоліта Волошина (Донецька область, Школа вищої спортивної майстерності),
III місце – Олександра Ткаченко (Одеська область).



Вагова категорія до 62 кг:

I місце – Катерина Зелених (Донецька область, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, Школа вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік),
II місце – Антонина Кулагіна (Херсонська область),
III місце – Валерія Дмитренко (Житомирська область).

Вагова категорія до 65 кг:

I місце – Манола Скобельська (Львівська область),
II місце – Галина Олексіївська (Донецька область, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки),
III місце – Анна Поштар (Київська область).

Вагова категорія до 68 кг:

I місце – Оксана Чудик (Львівська область),
II місце – Євгенія Сєдих (Донецька область, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, Школа вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік),
III місце – Ірина Заблоцька (Івано-Франківська область).

Вагова категорія до 72 кг:

I місце – Анастасія Алпєєва (Волинська область),
II місце – Діана Десятко (Житомирська область),
III місце – Інна Бугай (Рівненська область).

Вагова категорія до 76 кг:

I місце – Марія Орлевич (Львівська область),
II місце – Анна Мельник (Івано-Франківська область),
III місце – Олександра Прокопенко (Херсонська область).

Найкращі серед юніорів

Вагова категорія до 57 кг:

I місце – Владислав Абрамов (Дніпропетровська область),
II місце – Андрій Білійчук (Львівська область),
III місце – Іван Терзі (Одеська область),
III місце – Георгій Казанжи (Одеська область).

Вагова категорія до 61 кг:

I місце – Микита Зубаль (Одеська область),
II місце – Микита Абрамов (Дніпропетровська область),
III місце – Валентин Григоришин (Чернівецька область),
III місце – Микита Савченко (Донецька область, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, Школа вищої спортивної майстерності).



Вагова категорія до 65 кг:

I місце – Микита Гончаров (Донецька область, Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, Школа вищої спортивної майстерності),
II місце – Андрій Чекмак (Львівська область),
III місце – Віктор Ташогло (Одеська область),
III місце – Віталій Година (Київська область).

Вагова категорія до 70 кг:

I місце – Нарек Погосян (Київська область),
II місце – Вадим Цуркан (Київська область),
III місце – Владислав Бодоряк (Івано-Франківська область),
III місце – Олександр Стафійчук (м. Київ).

Вагова категорія до 74 кг:

I місце – Вадим Куриленко (Київська область),
II місце – Тимур Гудима (Київська область),
III місце – Алім Мєсуветов (Херсонська область),
III місце – Петро Літвенюк (Одеська область).

Вагова категорія до 79 кг:

I місце – Віктор Крупа (Тернопільська область),
II місце – Назар Богданець (Київська область),
III місце – Руслан Ахмедханов (Одеська область),
III місце – Іван Чорногуз (Івано-Франківська область).

Вагова категорія до 86 кг:

I місце – Денис Сагалюк (Івано-Франківська область),
II місце – Назар Додь (Хмельницька область),
III місце – Віктор Квіт (Хмельницька область),
III місце – Даніїл Фатєєв (Дніпропетровська область).

Вагова категорія до 92 кг:

I місце – Данііл Підлипенець (Київська область),
II місце – Олег Легкий (Сумська область),
III місце – Денис Биков (Полтавська область),
III місце – Андрій Харковський (Львівська область).

Вагова категорія до 97 кг:

I місце – Данило Стасюк (Львівська область),
II місце – Давід Мчедлідзе (Дніпропетровська область),
III місце – Іван Примаченко (Полтавська область).

Вагова категорія до 125 кг:

I місце – Василь Сова (Київська область),
II місце – Рустам Пєлін (Харківська область),
III місце – Володимир Дяченко (Івано-Франківська область),
III місце – Альберт Єрмаков (Херсонська область).

Варто додати, що спортсмени залишились у захваті від якості організації чемпіонату. «Рівень проведення змагань дуже високий, і я щиро радію, що в Бахмуті є люди, які горять бажанням проводити спортивні заходи. Дуже вдячний їм за це – братам Єфремовим, і не тільки їм, а й усім причетним до організації чемпіонату. Чудовий зал, хороші умови, місце проживання розташовано зовсім поруч зі спорткомплексом – усе на дуже гідному рівні. Ми задоволені», – поділився враженнями Василь Федоришин, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи і світу, заслужений майстер спорту України, старший тренер збірної команди України серед юніорів.

07.05.2021

Новини

 

Плани заходів
з 14.06 по 20.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах