П’ять важкоатлетів Донеччини здобули нагороди юніорського чемпіонату України в Чернігові

З 22 по 27 березня в місті Чернігів відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, який зібрав представників 23 регіонів держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 15 спортсменів, з яких 5 піднялися на п’єдестал пошани. У їх активі – 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди за сумою двоборства. Серед юніорів Донеччина опинилась на третій сходинці командного заліку з 937 очками, поступившись важкоатлетам Хмельниччини (1080 очок) та Львівщини (1164 очка).

Титул чемпіона України у ваговій категорії понад 109 кг виборов спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік Євген Бурбала з Вугледару, із сумою двоборства 360 кг (160 кг у ривку + 200 кг у поштовху) не залишивши жодного шансу суперникам.

Срібним призером у ваговій категорії до 89 кг із результатом у сумі двоборства 327 кг (145 кг + 182 кг) став Ілля Москаленко (Краматорськ/Бахмут).

«Бронзу» здобули: у в/к до 59 кг із результатом у сумі двоборства 161 кг – Дар’я Власова (Білозерське); у в/к до 71 кг із результатом 156 кг – Рената Ісмагілова (Бахмут/Білозерське), яка вперше виконала норматив майстра спорту України; у в/к до 102 кг із результатом 277 кг – Дмитро Шаповалов (Бахмут/Лиман).

Також норматив майстра спорту вперше виконали Віталій Саламаха з Вугледару, який з результатом 215 кг став шостим у в/к до 61 кг, і Владислав Стоян (Бахмут/Маріуполь), який з результатом 295 кг посів 4 місце у в/к до 96 кг.