Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Тхеквондисти Донецької області – переможці та призери чемпіонатів України в Харкові

З 14 по 17 березня в місті Харків відбулися чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) у розділі пумсе та чемпіонати України з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, дорослих та ветеранів, за підсумками яких команда Донецької області відзначилася низкою нагород.

Серед чоловіків три медалі до скарбнички регіону принесли спортсмени з Дружківки. У ваговій категорії +87 кг кращим став кандидат на участь в Іграх XXXII Олімпіади Андрій Гарбар, таким чином отримавши путівку на чемпіонат Європи, що пройде 8-11 квітня в Софії (Болгарія). Спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік Артем Гарбар у ваговій категорії до 87 кг також здобув «золото», святкувавши 4 перемоги. У найлегшій ваговій категорії 54 кг Марк Двібородчин відзначився «бронзою».

Тренерами братів Гарбарів є заслужений тренер України Юрій Бірюков та батько спортсменів Сергій Гарбар, наставниками Марка Двібородчина – заслужений тренер України Володимир Страшненко та Юрій Бірюков. Додамо, що за підсумками чемпіонату України серед ветеранів Сергій Гарбар також отримав «золото».

У віковій групі юнаки 2010-2011 років народження переможцем став Олександр Полеводов у категорії до 27 кг (м. Дружківка, тренер Володимир Страшненко), срібним призером у цій же категорії до 27 кг – Максим Івакін (м. Маріуполь, тренер Олександр Левінчук), у категорії до 36 кг – Михайло Павленко (м. Дружківка, тренер Володимир Страшненко), бронзовими призерами у категоріях 33 кг та 40 кг відповідно Михайло Давиденко (м. Дружківка, тренер Юрій Бірюков) і Нестор Макеєв (м. Маріуполь, тренер Олександр Левінчук).

Серед молодших юнаків 2012-2013 років народження «золото» виборов Микола Нікіфоров у ваговій категорії до 28 кг (м. Маріуполь, тренери Володимир Платонов, Олександр Левінчук), «бронзу» отримали у категоріях 24 кг та 30 кг відповідно Софія Коровченко (м. Дружківка, тренер Володимир Страшненко) і Варвара Артюшкина (м. Мирноград, тренер Сергій Жувака).

На чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ) в розділі пумсе (неолімпійський вид програми) володарями нагород від Донеччини стали представники Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з міста Мирноград: переможцями – Юлія Жувака, Сергій Жувака, Матвій Примас, Олександр Гуртовой, Кирило Бербега, срібними призерами – Лілія Баранова, Олександр Гуртовой, Єгор Дербеньов, Костянтин Землянський, Артем Ратушний, бронзовими призерами – Анна Шуть, Олександра Власенко, Олена Животова, Дамір Глушко.

 
 
18.03.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах