На чемпіонаті України з легкоатлетичних метань у Луцьку спортсмени Донеччини здобули 7 медалей

З 23 по 25 лютого Луцьк уперше прийняв зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань – упродовж трьох днів атлети змагалися як серед дорослих, так і у вікових категоріях U23, U20, U18 і U16.

За підсумками змагань серед 19 регіонів країни команда Донецької області в складі 17 спортсменів посіла 3 місце з 970 очками в активі. При цьому другою стала команда Дніпропетровської області в складі 42 спортсменів з 1086 очками в активі, першою – команда Черкаської області з 27 спортсменами та 1379 очками.

У перший день медалі розіграли представники метання молота. Серед жінок срібною призеркою стала Римма Філімошкіна, метнувши снаряд на позначку 61 м 52 см, серед юніорок – Юлія Токарєва з результатом 53.71 м. У змаганнях серед молоді Данило Самороков посів третю сходинку п’єдесталу пошани (63.24 м).

Протягом другого дня свою майстерність демонстрували дискоболи. Статус фаворитки серед жінок підтвердила Наталя Семенова з результатом 53.41 м, і це попри те, що через перенесення змагань спортсменці довелось розминатися 4 рази.

На відмінно виступили два спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік. Михайло Брудін серед юнаків до 18 років у першій спробі метнув диск на недосяжні для суперників 51.67 м, а в п’ятій додав і встановив новий особистий рекорд – 54.42 м. Марія Ларіна серед дівчат U18 стала єдиною, хто відправив диск за 40 метрів (40.11 м).

У змаганнях дискоболок до 16 років Марія Стрєлець виявилась другою з результатом 32.24 м.

Відзначимо також спортсменів, які зупинилися за крок від п’єдесталу пошани, посівши 4 місця: