Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Перспективним спортсменам Донеччини призначена обласна стипендія на 2021 рік

Відповідно до Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13 лютого 2017 року № 134, враховуючи Протокол засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій перспективним спортсменам Донецької області від 15 грудня 2020 року, з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у регіоні затверджено список найкращих атлетів Донеччини, які заохочуються обласними стипендіями.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка від 24.12.2020 № 1436/5-20, спортсмени Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 січня 2021 року.

Усього до списку стипендіатів увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед осіб з інвалідністю (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів).

Із повним переліком атлетів, які отримуватимуть стипендію в 2021 році, можна ознайомитися в нижченаведеній таблиці. Відзначимо, що в разі невиконання спортсменами індивідуальних планів підготовки, що буде виявлятися завдяки щомісячному моніторингу, у затвердженому списку проводитимуться заміни.

СПИСОК
перспективних спортсменів Донецької області
на призначення стипендій


з/п
Прізвище та власне ім’я
Досягнення в 2020 році
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі шести прожиткових мінімумів
1.
Бережна Аліна
член національної збірної команди України з боротьби вільної, бронзова призерка чемпіонату Європи, Кубку світу
2.
Болдирев Даниїл
член національної збірної команди України зі скелелазіння, чемпіон Європи
3.
Будяк Анатолій
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
4.
Васильєв Максим
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
5.
Гусяк Ірина
член національної збірної команди України з боротьби вільної, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
6.
Джус Володимир
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
7.
Зайцев Роман
член національної збірної команди України з важкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
8.
Закальницький Мар’ян
член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
9.
Кононенко Валерія
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
10.
Крилова Маргарита
член національної збірної команди України з триатлону, чемпіонка України
11.
Логвиненко Аліна
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
12.
Оліферчик Станіслав
член національної збірної команди України зі стрибків у воду, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
13.
Саладуха Ольга
член національної збірної команди України з легкої атлетики, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
14.
Семенова Наталя
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
15.
Сітковський Олександр
член національної збірної команди України з легкої атлетики, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
16.
Смелик Сергій
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
17.
Ткачук Вікторія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
18.
Хохлова Ірина
член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіонка України
19.
Хоцянівський Олександр
член національної збірної команди України з боротьби вільної, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
20.
Чернецький Олександр
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Білостоцький Ростислав
член національної збірної команди України з боксу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
2.
Гарбар Андрій
член національної збірної команди України з тхеквондо (ВТФ), кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
3.
Калюжна Вікторія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
4.
Кірпулянський Дмитро
член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
5.
Клепіков Ілля
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
6.
Коноваленко Артем
член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
7.
Кудряшов Валерій
член національної збірної команди України з вітрильного спорту, чемпіон України
8.
Кулик Андрій
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
9.
Куліков Ілля
член національної збірної команди України з важкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
10.
Логутенкова Інна
член національної збірної команди України з кінного спорту, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
11.
Малосілов Олександр
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
12.
Меньшиков Іван
член національної збірної команди України з триатлону, чемпіон України
13.
Миколенко Марія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
14.
Моїсеєв Геннадій
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
15.
Нікулін Даніїл
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
16.
Охрей Ганна
член національної збірної команди України з боксу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
17.
Поздняков Олексій
член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
18.
Сухоруков Юрій
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
19.
Сухорукова Вікторія
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
20.
Шехмаметьєв Кирим
член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи серед молоді
Стипендія для спортсменів з неолімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Бичков Олексій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України
2.
Білицький Леон
член національної збірної команди України з гирьового спорту, дворазовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи
3.
Губрій Роман
член національної збірної команди України з бодібілдингу, чемпіон світу
4.
Дорошенко Маргарита
член національної збірної команди України з бодібілдингу, чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи, чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу
5.
Загоруйко Валентина
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіонка України
6.
Іванько Олексій
член національної збірної команди України з радіоспорту, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи
7.
Міщенко Уляна
член національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, чемпіонка України
8.
Мусієнко Костянтин
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України
9.
Рибін Олександр
член національної збірної команди України з гирьового спорту, триразовий чемпіон Європи
10.
Рубець Олександр
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України
11.
Руднєв Владислав
член національної збірної команди України з боротьби самбо, чемпіон світу
12.
Саркісян Артур
член національної збірної команди України з боротьби самбо, 5 місце – чемпіонат світу, чемпіон України
13.
Стеценко Дмитро
член національної збірної команди України з боротьби самбо, срібний призер чемпіонату світу
14.
Терещенко Ганна
член національної збірної команди України з ушу, чемпіонка України
15.
Шевченко Андрій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України
Стипендія для спортсменів з інвалідністю
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Дементьєв Єгор
член національної збірної команди України з велосипедного спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, бронзовий призер чемпіонату світу
2.
Жабняк Микола
член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
3.
Кліпперт Сергій
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
4.
Комаров Олександр
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
5.
Коюда Ярослав
член національної збірної команди України з веслування академічного серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, срібний призер чемпіонату Європи
6.
Крайник Василь
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами розумово-фізичного розвитку, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
7.
Німченко Ігор
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
8.
Павленко Юлія
член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективна спортсменка
9.
Самороков Данило
член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, кандидат на участь в Дефлімпійських іграх, перспективний спортсмен
10.
Семененко Ярослав
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
11.
Смирнов Віктор
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
12.
Трусов Андрій
член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен
13.
Уздемир Василь
член національної збірної команди України з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон України
14.
Урсуленко Наталія
член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, чемпіонка України
15.
Філімошкіна Римма
член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, кандидат на участь в Дефлімпійських іграх, перспективна спортсменка
 
05.01.2021

Новини

 

Плани заходів
з 18.01 по 24.01.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах