Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Донеччині обговорили списки стипендіатів на 2021 рік серед спортсменів і тренерів, а також склад обласної штатної команди резервного спорту

Донецька обласна державна адміністрація продовжує надавати всебічну підтримку розвитку спорту регіону, заохочуючи спортсменів та тренерів щомісячними стипендіями, а також включаючи перспективних атлетів до штатної команди резервного спорту.

15 грудня з метою формування відповідних списків на 2021 рік під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулися засідання комісій з відбору претендентів на призначення стипендій спортсменам і тренерам Донецької області, а також засідання конкурсної комісії з комплектування складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту.

«Маємо сподівання, що щомісячні стипендії будуть гарною мотивацією для наших провідних спортсменів і тренерів у їх підготовці до престижних міжнародних змагань, у тому числі Олімпійських та Паралімпійських ігор, які заплановано провести у 2021 році в Токіо. І підтримка перспективних атлетів стане гарним наочним прикладом для інших талановитих хлопців та дівчат регіону, що також прагнутимуть до самовдосконалення та нових перемог», - зазначив Вадим Філашкін.

Про претендентів на отримання стипендій з обласного бюджету в 2021 році доповів начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик. Він зауважив, що в Порядку призначення стипендій для тренерів довелось зробити зміни, які враховують непроведення більшості змагань через пандемію коронавірусу.

 
 

Після детального розгляду кандидатур відбулось голосування членів обласної комісії, за підсумками якого узгоджено списки на отримання стипендій: 40 – для спортсменів з олімпійських видів спорту (20 стипендій у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), ще по 15 – для спортсменів з неолімпійських видів спорту та спортсменів з інвалідністю (чотири прожиткових мінімуми); 20 – для тренерів з олімпійських видів спорту (10 – три прожиткових мінімуми, 10 – два прожиткових мінімуми), ще по 5 – для тренерів з неолімпійських видів спорту та тренерів спортсменів з інвалідністю (два прожиткових мінімуми).

Передбачається, що стипендії отримуватимуть представники таких видів олімпійських видів спорту, як бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велосипедний спорт, вітрильний спорт, кінний спорт, легка атлетика, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, триатлон, тхеквондо (ВТФ); з неолімпійських видів спорту – бодібілдинг, боротьба самбо, гирьовий спорт, кікбоксинг WAKO, пауерліфтинг, радіоспорт, спортивні танці, сумо, ушу; з видів спорту серед осіб з інвалідністю – велоспорт, веслування академічне, легка атлетика, плавання, тхеквондо.

Відзначимо, що остаточний поіменний перелік спортсменів і тренерів Донецької області, які матимуть стипендії в 2021 році, буде оприлюднено після прийняття відповідного розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації.

 
 

За підсумками обговорення кандидатур на включення до складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік члени конкурсної комісії ухвалили список, що включає 20 штатних одиниць. Наступним кроком стане відправлення цього переліку на погодження до Міністерства молоді та спорту України.

Присутні на засіданнях зауважили, що кількість спортсменів і тренерів, які заслуговують на матеріальне заохочення, перевищує наявні місця. Тож у разі зниження спортивних результатів, невиконання індивідуального плану підготовки, припинення виступів або дискваліфікації спортсмена, що буде виявлятися завдяки щомісячному моніторингу, у відповідних списках проводитимуться заміни.

15.12.2020

Новини

 

Плани заходів
з 01.03 по 07.03.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах