Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


«Велике будівництво»: Мешканці Донеччини можуть у режимі реального часу бачити спорудження стадіонів

Мешканці Донеччини мають змогу в режимі реального часу бачити спорудження стадіонів, що відбувається на території області в рамках програми «Велике будівництво».

У контексті національного проєкту, спрямованого на масштабну розбудову якісної інфраструктури України, включено 5 стадіонів на території Донеччини: у Волновасі, Краматорську, Селидовому та Слов’янську. 14 травня в рамках програми «Велике будівництво» було відкрито перший в Україні спортивний об’єкт – крите футбольне поле зі штучним покриттям у краматорському парку культури та відпочинку «Сад Бернацького». Інші стадіони мають бути готові до 15 жовтня 2020 року.

На сайті управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації створено розділ «Велике будівництво», де можна ознайомитися з інформацією щодо стану реалізації проєктів зі спорудження цих стадіонів. 

На сторінці містяться опис проєктів, дані про поточні роботи на об'єктах, актуальні фотографії, а також посилання на вебкамери, які транслюють будівництво в режимі реального часу:

Селидове: https://youtu.be/9E5iEbHPmto

Слов'янськ: http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera27, http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera28, http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera29

Волноваха: https://lancity.net.ua/ip-камери

Краматорськ: https://www.youtube.com/channel/UCd8ri3iQq2Q7Qs1knP9Vwa.

26.06.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах