Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Велике будівництво

«Велике будівництво» – національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими, як школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Основна задача проєкту – будівництво чи капітальна реконструкція 6 500 км доріг, 100 шкіл, 100 дитсадків, 25 центрів екстреної медичної допомоги, 100 спорткомплексів по всій країні до кінця 2020 року.

Будівництво об’єктів засноване на принципах енергоефективності та, відповідно, економії кошт громад, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Інформація щодо реалізації проєктів спорудження стадіонів у Донецькій області

У рамках реалізації програми Президента України на території Донецької області протягом 2020 року мають відкрити 5 стадіонів: збудовані «з нуля» об'єкти в містах Краматорськ (пеший – у парку культури та відпочинку «Сад Бернадського», другий – по вулиці Паркова біля ДЮСШ № 2) та Волноваха (по вулиці Донецькій), а також, після реконструкції, стадіон імені Ю.П.Скиданова в місті Слов’янськ та стадіон «Шахтар» у місті Селидове.

Стадіон у парку культури та відпочинку «Сад Бернадського» м. Краматорськ

Будівництво: крите футбольне поле зі штучним покриттям 60х40 м, каркасний тент, табло і освітлення.

Вартість проєкту: 18,7 млн. грн.

Проєкт реалізовано з 2019 року за рахунок коштів державного бюджету (бюджетна програма КПКВК 2751320 «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України») та коштів міського бюджету (міському бюджету міста Краматорськ надано субвенцію з державного бюджету на соціально економічний розвиток) за принципом 50х50%. Підрядником – ТОВ «СТРОЙУКОМ» – роботи виконано в повному обсязі. 14.04.2020 отримано декларацію на ведення об’єкта в експлуатацію.

14.05.2020 об’єкт відкрито.

 
 
 Спортивно-оздоровчий комплекс у м. Краматорськ (вул. Паркова)

Будівництво: футбольне поле зі штучним покриттям стандартного розміру 105x68 м, легкоатлетичні доріжки (чотири по колу); спортивний майданчик для пляжного волейболу 24х14 м, тенісний корт 40х20 м, спортивний майданчик для занять воркаутом, трибуни на 480 глядацьких місць. Облаштування: адміністративна споруда з роздягальнями та освітлення.

Вартість проєкту: 39,8 млн.грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного і міського бюджетів.

Замовником робіт є управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради. 26.03.2020 укладено договір підряду з ТОВ «УБК №1» на суму 35 525,470 тис. грн. 01.04.2020 розпочато роботи – наразі вже збудовано майданчик для пляжного волейболу 24х14 м, спортмайданчик для занять воркаутом та з антивандальним тренажерним обладнанням, установлено трибуни на 480 глядацьких місць, зроблено освітлення. На тенісному корті 40х20 м залишилось встановити огорожу, на футбольному полі зі штучним покриттям розмірами 105x68 м завершено засипку кварцового піску, наступний шар — гумова крихта. Щодо бігових доріжок з сучасним покриттям, найближчими днями мають приступити до фінального етапу, нанести розмітку. У споруді з роздягальнями та душовими, а також у господарському блоці тривають роботи з внутрішнього оздоблення, продовжується благоустрій території: влаштування під’їзних шляхів та місць для паркування автотранспорту.

Вебкамера: https://www.youtube.com/channel/UCd8ri3iQq2Q7Qs1knP9Vwag

 
 
 Стадіон у м. Волноваха (вул. Донецька)

Будівництво: футбольне поле зі штучним покриттям 90х60 метрів, бігові доріжки по колу, трибуни на 264 місця. Облаштування: роздягальні, душові, паркувальний майданчик, освітлення.

Вартість проєкту: 27,3 млн. грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів обласного та районного бюджетів. Замовником робіт є комунальна фізкультурно-оздоровча установа «Донецький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

04.05.2020 укладено договір з ТОВ «ТБК СХІД», 20.05.2020 розпочато будівництво. Наразі завершено влаштування бігових доріжок з поліуретановим покриттям, а також укладено та утрамбовано третій шар основи з гранвідсіву під штучне покриття футбольного поля розмірами 90х60 метрів. Окрім цього, установлено трибуни для глядачів на 264 місця, огорожу, а в будівлі, де розташовуватимуться роздягальні та душові, виконали внутрішнє оздоблення плиткою, встановили всі двері та вікна, пофарбували фасад. Також зроблено підпірну стіну навколо футбольного поля, зовнішнє освітлення, паркувальні місця для спеціальних служб (швидка допомога, техніка МНС) і для автобусів.

Вебкамера: https://lancity.net.ua/ip-камери 

 
 
 Стадіон імені Ю.П.Скиданова м. Слов’янськ

Реконструкція: футбольне поле, бігові доріжки, адмінбудівля, трибуни (на 2,5 тисяч місць). Будівництво: міні-футбольне поле, тенісний корт, універсальний майданчик для гри у волейбол та баскетбол.

Вартість проєкту: 38,2 млн грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку і міського бюджету. Замовником робіт є управління житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради. 15.05.2020 укладено договор з ТОВ «Моноліт-центр», наразі виконано облаштування бігових доріжок, тенісного корту, універсального майданчику для гри у волейбол та баскетбол, що мають сучасне гумове покриття, а також міні-футбольного поля зі штучною травою. При цьому існуюче футбольне поле 105х68 метрів залишається з натуральним газоном, адже він є одним із кращих у Донецькій області. Зроблено необхідні підготовчі роботи задля встановлення 2,5 тисяч глядацьких сидінь на трибунах, влаштування дитячого майданчика та спортмайданчика з тренажерним обладнанням, завершуються роботи з налагодження зовнішнього освітлення та благоустрою.

Вебкамери: http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera27, http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera28, http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera29

 
 
 
 
Стадіон «Шахтар» м. Селидове

Реконструкція: бігові доріжки, трибуни (на 1493 місця), адмінбудівля, роздягальні, душові. Будівництво: майданчик з тренажерним обладнанням

Вартість проєкту: 32,8 млн грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного і міського бюджетів.

Замовником робіт є відділ сім'ї, молоді та спорту Селидівської міської ради. 06.05.2020 укладено договір з ТОВ «АЛЬЯНСБУД», проведено демонтажні роботи. На сьогоднішній день на території стадіону «Шахтар» виконано значні роботи з благоустрою: встановлено першу частину опор для зовнішнього освітлення, а також огорожі, облаштовуються місця для паркування автотранспорту. Щодо двох вуличних туалетів із цегли, наразі проведено комунікації, майже завершено зовнішні роботи, невдовзі розпочнеться внутрішнє оздоблення плиткою та встановлення сантехніки. Навколо нового футбольного поля зі штучним покриттям 105x68 м зроблено асфальтну основу під сучасні бігові доріжки з поліуретановим покриттям. У ході ремонту адміністративного корпусу, який матиме душові, роздягальні та робочі кабінети, перекрито дах металочерепицею, завершується утеплення фасаду, тривають внутрішні роботи. На місці трибун, які фізично та морально застаріли, продовжується трудомісткий процес зі спорудження ступеневої металоконструкції, що дозволить розмістити 1693 глядацьких місця.

Вебкамера: https://youtu.be/HVrhTswyQp4

 
 
 Новини по темі:

21.09.2020 «Велике будівництво»: завершується реконструкція стадіону імені Юрія Скиданова в Слов’янську

18.09.2020 «Велике будівництво»: спорудження спортивно-оздоровчого комплексу в Краматорську вийшло на фінішну пряму

09.09.2020 «Велике будівництво»: спорудження стадіону у Волновасі вийшло на фінальний етап

09.09.2020 «Велике будівництво»: у Селидовому на стадіоні «Шахтар» зроблено більшу частину благоустрою

14.05.2020 Перший стадіон у рамках національної програми «Велике будівництво» на Донеччині відкрили в Краматорську

 

Новини

 

Плани заходів
з 21.09 по 27.09.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах