Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Велике будівництво

«Велике будівництво» – національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими, як школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Основна задача проєкту – будівництво чи капітальна реконструкція 6 500 км доріг, 100 шкіл, 100 дитсадків, 25 центрів екстреної медичної допомоги, 100 спорткомплексів по всій країні до кінця 2020 року.

Будівництво об’єктів засноване на принципах енергоефективності та, відповідно, економії кошт громад, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Інформація щодо реалізації проєктів спорудження стадіонів у Донецькій області

У рамках реалізації програми Президента України на території Донецької області протягом 2020 року мають відкрити 5 стадіонів: збудовані «з нуля» об'єкти в містах Краматорськ (пеший – у парку культури та відпочинку «Сад Бернадського», другий – по вулиці Паркова біля ДЮСШ № 2) та Волноваха (по вулиці Донецькій), а також, після реконструкції, стадіон імені Ю.П.Скиданова в місті Слов’янськ та стадіон «Шахтар» у місті Селидове.

Стадіон у парку культури та відпочинку «Сад Бернадського» м. Краматорськ

Будівництво: крите футбольне поле зі штучним покриттям 60х40 м, каркасний тент, табло і освітлення.

Вартість проєкту: 18,7 млн. грн.

Проєкт реалізовано з 2019 року за рахунок коштів державного бюджету (бюджетна програма КПКВК 2751320 «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України») та коштів міського бюджету (міському бюджету міста Краматорськ надано субвенцію з державного бюджету на соціально економічний розвиток) за принципом 50х50%. Підрядником – ТОВ «СТРОЙУКОМ» – роботи виконано в повному обсязі. 14.04.2020 отримано декларацію на ведення об’єкта в експлуатацію.

14.05.2020 об’єкт відкрито.

 
 
 Спортивно-оздоровчий комплекс у м. Краматорськ (вул. Паркова)

Будівництво: футбольне поле зі штучним покриттям стандартного розміру 105x68 м, легкоатлетичні доріжки (чотири по колу); спортивний майданчик для пляжного волейболу 24х14 м, тенісний корт 40х20 м, спортивний майданчик для занять воркаутом, трибуни на 480 глядацьких місць. Облаштування: адміністративна споруда з роздягальнями та освітлення.

Вартість проєкту: 39,8 млн.грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного і міського бюджетів.

Замовником робіт є управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради. 26.03.2020 укладено договір підряду з ТОВ «УБК №1» на суму 35 525,470 тис. грн. 01.04.2020 розпочато роботи – наразі вирито котлован під основу футбольного поля, виготовлено бетонну подушку під установку трибун та роздягалень, збудовано підпірну стінку, триває укладка щебеню під основу футбольного поля.

Вебкамера: https://www.youtube.com/channel/UCd8ri3iQq2Q7Qs1knP9Vwa

 
 


Стадіон у м. Волноваха (вул. Донецька)

Будівництво: футбольне поле зі штучним покриттям 90х60 метрів, бігові доріжки по колу, трибуни на 264 місця. Облаштування: роздягальні, душові, паркувальний майданчик, освітлення.

Вартість проєкту: 27,3 млн. грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів обласного та районного бюджетів. Замовником робіт є комунальна фізкультурно-оздоровча установа «Донецький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

04.05.2020 укладено договір з ТОВ «ТБК СХІД», 20.05.2020 розпочато будівництво. Завершено земельні роботи, на 40% виконано переобладнання гаражів під роздягальні, проходять роботи з влаштування щебеневої основи під укладку штучного покриття.

Вебкамера: https://lancity.net.ua/ip-камери

 
 


Стадіон імені Ю.П.Скиданова м. Слов’янськ

Реконструкція: футбольне поле, бігові доріжки, адмінбудівля, трибуни (на 2,5 тисяч місць). Будівництво: міні-футбольне поле, тенісний корт, універсальний майданчик для гри у волейбол та баскетбол.

Вартість проєкту: 38,2 млн грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку і міського бюджету. Замовником робіт є управління житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради. 15.05.2020 укладено договор з ТОВ «Моноліт-центр», на сьогоднішній день проходить облаштування бігових доріжок, реконструкція трибун, ремонт підтрибунного та адміністративного приміщень, триває благоустрій території.

Вебкамери: http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera27, http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera28, http://www.slavrada.gov.ua/?view=camera29

 
 


Стадіон «Шахтар» м. Селидове

Реконструкція: бігові доріжки, трибуни (на 1693 місця), адмінбудівля, роздягальні, душові. Будівництво: майданчик з тренажерним обладнанням

Вартість проєкту: 32,8 млн грн.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного і міського бюджетів.

Замовником робіт є відділ сім'ї, молоді та спорту Селидівської міської ради. 06.05.2020 укладено договір з ТОВ «АЛЬЯНСБУД», проведено демонтажні роботи. Розпочато ремонт адміністративного корпусу, тривають роботи з підведення комунікацій.

Вебкамера: https://youtu.be/9E5iEbHPmto

 
 
 


Новини по темі:

08.07.2020 «Велике будівництво»: У Селидовому реконструюють стадіон «Шахтар»

01.07.2020 Реконструкція стадіону імені Юрія Скиданова в Слов’янську набирає обертів

25.06.2020 У рамках проєкту «Велике будівництво» у Волновасі споруджується новий стадіон

13.06.2020 Павло Кириленко перевірив хід спорудження стадіонів у Волновасі та Селидовому

12.06.2020 Вадим Філашкін ознайомився з ходом будівництва в Краматорську стадіону по вулиці Парковій

14.05.2020 Перший стадіон у рамках національної програми «Велике будівництво» на Донеччині відкрили в Краматорську

 

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах