Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донеччина обрала кращих спортсменів та тренерів лютого 2020 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню лютого 2020 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.


 


 

В олімпійських видах спорту спортсменом місяця Донеччини стала заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, бронзова призерка чемпіонату Європи в Римі Аліна Бережна (у дівоцтві – Махиня). Відповідно звання тренера місяця отримав її особистий наставник – заслужений тренер України з вільної боротьби Олександр Веремієнко.

 

 

 


 

Майстри спорту України міжнародного класу зі спортивних танців, бронзові призери чемпіонату Європи серед дорослих у Львові Дмитро Волков та Ольга Кісельова разом зі своїм особистим тренером Наталією Волковою відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

 

 


 

Нагороди «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю отримають: заслужений майстер спорту України з велосипедного спорту, бронзовий призер чемпіонату світу з велотреку серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в Канаді Єгор Дементьєв та його особистий наставник, заслужений тренер України з велоспорту Віктор Дементьєв.

12.03.2020

Новини

 

Плани заходів
з 01.03 по 07.03.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах