Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Do like Olympians із учнями маріупольської ЗОШ № 37

28 листопада в загальноосвітній школі № 37 міста Маріуполь відбулось свято здоров’я та спорту в рамках всеукраїнського проєкту «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітали провідні ушуїсти Донецької області на чолі з чемпіонкою світу та Європи Вікторією Булигіною, а також вихованці відділення греко-римської боротьби маріупольської КДЮСШ «Атлетик» під керівництвом тренера-викладача Андрія Матійченка.

Вікторія Булигіна провела для дітей цікаву та пізнавальну лекцію про користь занять спортом та про олімпійські цінності в цілому, поділившись порадами, як досягати високих результатів. Після перегляду показових виступів спортсменів школярі долучились до захопливої розминки, яку провела Вікторія, та проявили здібності в різноманітних естафетах.

Найактивніших учасників заходу відзначили подарунками та сувенірами від Відділення НОК України в Донецькій області.

Уже доброю традицією стало відкриття «Олімпійського куточку» у закладах освіти Донеччини, що відбувається за підтримки голови Відділення НОК України в Донецькій області Віктора Ремського. Не оминув він і ЗОШ № 37 міста Маріуполь – представник регіонального відділення НОК Роман Караваєв передав у бібліотеку школи книги, тематичні журнали олімпійської тематики, а також набір художньої літератури.

Нагадаємо, головна мета проєкту #Do like Olympians – сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

 
 
 
30.11.2019

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах