Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Крістіна Бородіна – бронзова призерка чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорок

З 18 по 27 жовтня в столиці Румунії Бухаресті відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років та молоді до 23 років.

Донецьку область у складі збірної команди України представили два майстри спорту з міста Вугледар: Крістіна Бородіна – вихованка міської ДЮСШ, спортсменка школи вищої спортивної майстерності, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту; Ілля Куліков – спортсмен обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики та школи вищої спортивної майстерності.

Крістіна Бородіна у ваговій категорії до 81 кг серед юніорок здобула бронзову медаль із сумою двоборства 197 кг. При цьому у вправі «ривок» її результат (85 кг) був четвертим, у вправі «поштовх» (112 кг) – третім. Крістіна за сумою двоборства на 1 кг обійшла Вікторію Борош (196 кг), але поступилась росіянці Ангеліні Зубовій (201 кг) та вірменці Ліані Гюрджян (215 кг).

Ілля Куліков у ваговій категорії до 96 кг серед молоді до 23 років продемонстрував четверті результати: у сумі двоборства – 356 кг, у ривку – 161 кг, у поштовху – 195 кг. Зазначимо, що бронзовим призером став росіянин Станіслав Мазніцин (363 кг), срібним – українець Володимир Гоза (364 кг), а чемпіоном – представник Грузії Антон Плєсной (388 кг).

02.11.2019

Новини

 

Плани заходів
з 21.09 по 27.09.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах